landona54 kullanıcısının son içeriği

1. landona54

-> [Sanal Survival] <- 96 Kişilik | BOSS | Sanal Market | Banka | Ipeksı Spawner | Atlar | %100 PvP

Çok güzel serverSunucuya ilk girdim çok iyi ilgilendiler benimle kurucu çok saygılı biri sunucuyu çok sevdim beyler tavsiye ediyorum :)
  2. landona54

750 Kisilik Dev HUB'a Alım

Yaş 15 builder olmak istiyorum beni beyendiysen sec ben sadece bunu bir serverde yaptım :) fotoları skypten atarım
  3. landona54

CraftRion | Kaliteli PvP Moderatorünü Arıyor.!

Ad:kaan Soyad:dökmetaş Yaş:14 Skype:ishak_1958 Ne kadar aktifsiniz:7/24 Tecrübe (Kaç yıl,ay,gün):2.5 yıl Bize söylemek istediğiniz bir mesaj varsa yazabilirsiniz:Ben mod olmak istiyorum çünkü oyunculara saygım çok sw yle çok ilgilenirim bi sıkıntı olursa düzeltirim uzun lafın kısası mod olmak...
  4. landona54

PortalCraft Alımlarımız :)

Ad Soyad:kaan dökmetaş Yaş:14 Kaç Yıldır minecraft Oynuyorsun : 2.5yıl oldu Neden Mod olmak istiyorsun [Tecrüben]:oyunculara saygım çok wg atmayı bilemem ama 7/24 açığım neden mod olmak istiyorum çünkü modlukta başka serverlerde birçok başarımım oldu sw yide allah izin verirse yukarılara...
  5. landona54

Admin yada mod arıyorsan buraya

pluginlerle uraşamam ama haritayla uraşırım
  6. landona54

Admin yada mod arıyorsan buraya

Wg bilgim yok Oyunculara ilgim çok 7/24 Açığım Oyunculara saygım çok Servere full bakarım bir sorun olursa Hallederim Skype İletişim : ishak_1958
  7. landona54

Her türlü alım mevcut.Konuya bakmanızı tavsiye ederim.

moderetorluk olarak iyiyim oyunculugum var 7/24 açığım oyuncalara ilgim çok servere iyi bakarım oyunculara saygım çok skypem:ishak_1958
  8. landona54

Faction Sunucum IceMC Için Alımlar.

Builder Alım Formu; Ad:kaan Yaş:14 Günlük Ortalama Online Süresi:7/24 Mimari Bilgisi:var W.e, W.g Bilgisi:wg bilgim yok Kendine Güveniyormusun ?:tabikide Skype:ishak_1958