Lanisse kullanıcısının son içeriği

1. Lanisse

[1.20.1 Taban Sürüm] HarbiMC.keyubu.net En güncel sürüm survival sunucu hemen katıl!

Sunucuda oynadığım için ban yedim galiba sorun ne neden ban atıldı bana ismimi Lanisse ?
  2. Lanisse

MCRÜYASI MMORPG Survival | MMORPG İtemleri | Yeni Madenler, Dünyalar ve Moblar | Sınıf Sistemi ve Yetenekler | Zindanlar ve dahası | oyna.mcruyasi.com

Son zamanlarda çıkan ve gördüğüm güzel sunuculardan towny olayını birde kavrasam daha güzel olucak gibi :D
  3. Lanisse

AÇILDI! | mc.ashelia.net > Skyblock ve Survival [1.16.x-1.19.X]

skyblock ve survival bir arada mı yani çünkü sistemlerde sadece skyblock sistemleri var ve survival konusuna açmanız biraz üzdü bunu
  4. Lanisse

oyna.coldnetwork.net | GELİŞMİŞ SURVIVAL | 1.17.1 - 1.19.2 | BÜYÜ SİSTEMİ > KANLI AY > LONCA > Meslek

Sunucu ne zaman açılcak hiçbir yerde doğru dürüst bir bilgi yok 19.00 da hangisi - Survivaldan bahsediyorum faction demiyorum
  5. Lanisse

PumpkinBlock | AÇILDIK | Açılışa Özel Çekiliş | Emek Survival

knk ? bu ne direk daha sunucu açılmadan gereksiz ön yargı kurdurma insanın içinde herşeyi böyle discord yönlendirilcek gibi olaylar belli oldu en basit şeyi bile discord diye yönlendirmek ...
  6. Lanisse

➤ PLAY.SIRINW.COM >TOWNY >AÇILIŞ 24.02.2024 20.00 >Düşük Ping >Yüksek TPS >Gelişmiş Hile Koruması

Sunucu için bizzat oynuyan biri olarak diyebilirim ki her saniye aktif admin arıyorsanız burası - yardımcı olucak objektif olucak kurucuşar arıyorsanız burası - hilelere kesin ban ihtimali olan ve önerilerinizi dinleyen yer mi arıyonuz ahan da burası - unutmadan end yok speedrun yapmayın...
  7. Lanisse

1.18.2 Tabanlı Emek Survival ( AÇILIŞ 1 OCAK ) | Dungeon | Rütbeler | Turnuvalar | Ejderha | Koth | Meslekler | Görevler | play.laurelscraft.com

Açılışta orda olmayı düşüncem dungeon diyince beni bir almadınız değil hani inşallah o zaman kadar tüm sistemleriniz dediğiniz gibi açık olur ve eğlenceli olur ...
  8. Lanisse

1.19.2 Hayatta Kalma | MC.MYSTERISE.COM | Arsa Sistemi / Çete / Meslek / 3D Eşyalar + Yeni Madenler vb. / Günlük Görevler / Faizli Banka

sunucu giremiyorum bir hesap diyor ama daha önceden zaten sunucuda hesap açmadım