lenitolepe kullanıcısının son içeriği

1. lenitolepe

Dying Light 2 Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar

İlk oyunu yeni oynamış biri olarak heyecanla bekliyorum. gerçi daha DLC'yi oynamadım, çıkana kadar bu korona günlerinde onu da bir oynamam lazım. Tabii Twitch yayınıyla birlikte Co-op şekilde :tamam:
  2. lenitolepe

OYUN LAZIM çok sıkıldım oyun önerisi verin pls

Yönetim tarzı ararsan, Rimworld önerebilirim. Grand Strategy türünde Crusader Kings 2, Europa Universalis 4 tavsiyemdir.
  3. lenitolepe

4 Yıllık Oyun Kanalım

Selam arkadaşlar, Gamer forum aracılığı ile sizlerle Youtube kanalımı ve Twitch Kanalımı paylaşmak istiyorum. Ara ara videolar attığım Youtube Kanalım, 2016 yılında tekrardan açılmıştır. Bunun öncesinde 2013 yılında açılan kanalımda 3 sene gameplay videoları atıyorken birden bire kural ihlali...
  4. lenitolepe

Bilgilendirme Konunuzu Nasıl Üste Çıkarabilirsiniz?

Spam yapılmasına engel olmak için çok güzel bir seçenek olmuş. Aklımda bulunduracağım bu özelliği.
  5. lenitolepe

CS GO Rekabetçi Oynatma Listem

Selam dostlar, Ara ara oynayıp an itibari ile 2188 saate sahip olduğum CS GO Rekabetçi oyunlarımın bir kısmını, hazır upload hızları da yükselmişken yayınını yapıyor ve tekrarlarını Youtube'a yüklüyorum. Youtube'da henüz yayınlamadığım videolar dahil tüm videolarıma ulaşmak için Cs Go...