Leondras kullanıcısının son içeriği

1. Leondras

Çok Yakında Açacağım Sunucum İçin Yetkili Alımları Başlamıştır >>>

Ad: Duha Soyad: Yücel Skype: Duha Yucel Yetkiniz: Mimarlık Tecrubeleriniz: Hub ağırlıklı serverlerde çalıştım . (Builder,rehber,admin olarak ) Mimar İseniz SS'iniz: Skype ekleyebilirsen atarım , forumda uğraştırıyor .) Cidden Ben Bu İşin Elimden Gelinceye Kadar Yapıcağıma: İnanıyorum. Eklemek...
  2. Leondras

Kendine güvenen builderlar buraya!

Ad: Duha Soyad: Yücel Yas: 16 Skype: Duha Yucel Daha önce yaptıklarınız (varsa ss): Warplar,köy,şehir,vb çoğu şeyi yapmışımdır .SS leri ancak skype den atabilirim forumda uğraştırıyor .
  3. Leondras

CandySky >>> Alımlarımız Başlamıştır >>> Admin/Mod/Builder/Rehber/Reklamcı/

Form: Builder , Survival bir sv olacaksa rehber de olur. Ad: Duha Soyad: Yücel Skype: Duha Yucel Tecrube: Minecrafta 1.5.2 sürümünde başladım, Çoğu serverde builder ve rehber ağırlıklı yetkilere sahip oldum . Builder İsen SS: Skype eklersen atabilirim . Eklemek İstedikleriniz : Tecrübemin bana...
  4. Leondras

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Aşşağı yukarı 1 ay daha bekleyeceğiz arkadaşlar . IYI FOrumlar.
  5. Leondras

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Video istermisiniz Ege'nin anlattığı HERŞEYİ videoya aldım.
  6. Leondras

Komik olan bir şey göremiyorum.
  7. Leondras

Yarın gorusuruz iyi geceler herkese.
  8. Leondras

4 te de açilmayabilir admin 4 te 0 çekti unutmayalım =)
  9. Leondras

Server forumu gitmiş bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum?
  10. Leondras

Tüm komutlara bakabileceğimiz /help gibi bir komut olmalı
  11. Leondras

Kontörle de alınabiliniyorsa ben alabilirim kardeşim.
  12. Leondras

Çete kuracağım gençler.Çeteyi server kurulduğundan 1 hafta sonra açağım. Bu çeteye SADECE güvendiğim ve bu mesajdan önce mesaj atmış kişileri alacağım :3 İllegal bir çete olacak yani içinde rüşvetli avukat mıdır dersiniz maç satan futbolcu mu dersiniz serseriler için çalışan doktorlar mı...