LeVolcano kullanıcısının son içeriği

1. LeVolcano

Black Screen

oyunu yeni yükledim "play" dedikten sonra siyah ekran veriyor.
  2. LeVolcano

Bukkit'e Başlangıç | 0'dan MineCraft serveri kurmak ve yönetmek

anlatım hizmeti değil senden de satın alabilirim yani
  3. LeVolcano

mantıklı vds yi derin anlatan bi konu var mı veya sen böyle bi hizmet sunuo musun?
  4. LeVolcano

ne önerirsin bunun için boş ram alanı açabilir miyim?
  5. LeVolcano

Bukkit Türk! Minecraft Türkce Plugin Destek!

gönderdim pluginleri
  6. LeVolcano

Bukkit Türk! Minecraft Türkce Plugin Destek!

bende pluginler çalışmıyo silmem mi gerek yoksa serveri açmadan önce işlem mi gerek
  7. LeVolcano

bukkitler çalışmıyor

çoklu bukkit paketleri indirdim kurdum fakat oyuna girince worldguard falan çalışmıyor mesela tahta balta ile alan secondlayamıorm ya da world edit çalışmıyor?
  8. LeVolcano

[warning] can't keep up did the system time change or is the server overloaded

kapatma yolunu buldum sağol serverden atıodu bu uyarı yuzunden
  9. LeVolcano

Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

A haritasından B haritasına yapı kopyalamak istiyorum mümkün mü veya benzer pluginler var mı???
  10. LeVolcano

selam, plugin paketleri (bkz. world guard, clearlag, İConomy) gibi eklentilerin komutlarının...

selam, plugin paketleri (bkz. world guard, clearlag, İConomy) gibi eklentilerin komutlarının verildiği bir forum veya bir site var mı verebileceğin
  11. LeVolcano

:D uyarı gereksizdir umarım yabancı sitelerden pek anlamadım ama bilgisayar 32 bit bunu 64 bit yapın gibi diyorlardı
  12. LeVolcano

sanırım cevabını bulcam https://forum.gamer.com.tr/threads/warning-cant-keep-up-did-the-system-time-change-or-is-the-server-overloaded.51202/#post-316656 bak