lifeplay22 kullanıcısının son içeriği

1. lifeplay22

Arkadaşlar Acill Istek

Teşekkürler :)
  2. lifeplay22

Arkadaşlar Acill Istek

http://i.hizliresim.com/4gRG4p.png Arkadaşlar Ben Bu Mesajı NAsıl Değiştirebilirim http://i.hizliresim.com/Oqdygz.png Mesela Viphammaddeye sadece vipler gitme group manager warp yetkilerini falan denedim olmuyorYARDIMCI OLACAK YOKMU
  3. lifeplay22

[CombatLogg] Yardım Auto DC

Eywallah Saolasın :)
  4. lifeplay22

[CombatLogg] Yardım Auto DC

Selamun Aleykum Beyler Sizden Bir Plugin Isteğim Olacak Serverde Auto quit,Auto Disconnect ile kaçıyorlar. Bunun icin Engelleyen Plugin Varmı. Bu Arada Savasta Engelli Adamlar Boss Keserken Kaçıyor? Pluginde Dc Açtıklarında 1 gün falan banlancaklar ? Cevap Yazana Teşekkürler
  5. lifeplay22

[Combatlogg] Konuya Gelin

Selamun Aleykum Beyler Sizden Bir Plugin Isteğim Olacak Serverde Auto quit,Auto Disconnect ile kaçıyorlar. Bunun icin Engelleyen Plugin Varmı. Bu Arada Savasta Engelli Adamlar Boss Keserken Kaçıyor? Cevap Yazana Teşekkürler
  6. lifeplay22

MineResetLite Anlayan Gelsin

O buglu kardeş
  7. lifeplay22

MineResetLite Anlayan Gelsin

Öncelikle S.a Serverimde MineResetLite Pl si Var. Kullanıyorum Set falan çekiyorum ayarlıyorum sonra /mrl reset İsim yazıyorum yeniliyor. Ama Sonra Başka Yere Gidiyorum Yenilemeye Çalışıyorum Şu Mesajı Veriyor : 'Too many mines matched. Try being more specific.' Tekrar O Yere Geliyorum Orda...
  8. lifeplay22

AnimatedMOTD Plugininden Anlayan Konuya Gelsin

Sabahtan Beri Yazıyorum Cevap Vermiyon :D
  9. lifeplay22

Ama Çok İşime Yarıyor O :) Ben Şöle Yaptım Motd Pl lerini Sildim MotdManager,ServerListplus,Sexymotd Tek AnimatedMotd Yi Bıraktım Ve Artik Çıkmıyor Bendede Çıkıyordu Dediğim Gibi Yapın Sorun Çıkmaz Diye Biliyorum :)
  10. lifeplay22

Hayır Kardeş Onun İçin Almadım Bir Tane Yardımsever Arkadaş verdi sağolsun ama kimseye vermem :) :) Skype Yazayım O Zamn Bakarmısınız Bu Arada Sunucunuzu Çok Beğendim :)
  11. lifeplay22

Bakıyorum Hemen :)Hata Verdi Bu Seferde Ben Duş Almaya Gidiyorum BB Gelince Mesaj Atarım
  12. lifeplay22

Deleted

Eline Sağlık Çok Teşekkürler :)Peki Giriş Yazısını Nerden Ayarlıcaz ?