LlmuT kullanıcısının son içeriği

1. LlmuT

AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Kardeşim bi hata alıyorum crackedı çalıştırırken buyur resim bu şekilde
  2. LlmuT

10 Dakikalık Çalışma

Merhaba Arkadaşlar :D arkadasla hamachi server açtım can sıkıntısından ve creative modda hızlı yapı kapışmaları yaptık daha sonra kendi kendime dedim ki bi modern ev yapayım ve bu çıktı umarım beğenirsiniz. NOT: Profesional Değilim :) ama elim yatkın biraz. Buyrun RESİMLER
  3. LlmuT

Pokemine Pixelmon Server 1.6.4/2.5.7 3.0 gelince Yükleyicez.

Pixelmon Mod yüklemen gerekiyor.
  4. LlmuT

3 Kişilik Map Aranıyor

hatırladım :) bakıcam
  5. LlmuT

3 Kişilik Map Aranıyor

Arkadaslar 3 Kişilik bir Map yapan varmı ? :D link atında bi bakayım uzun seri de olur bir bölümlükte video çekicezdee
  6. LlmuT

Kardeşim o sürümdede hata oluyor. Ben video çektim nasıl giriceğimiz konusunda bana ulaşa bilirsen göstere bilirim :) [Daha Youtubeye koymadım fakat edit tamamlandı video hazır.]
  7. LlmuT

Girdim ve HARİKAAAA
  8. LlmuT

Ya acaba oyuna nasıl giricez? ben modu kurdum fakat hata olyor crach report et fln
  9. LlmuT

mine craft enchanting yardim lazim.

Eski Konuları görmek güzel :)
  10. LlmuT

Yepyeni Adventure&Survival Map

Bitirdim Eğlenceli ;) ama oynarken video çekiyodum video çok boş kaldı :D yani aralarda çok sustum o yüzden youtubeye atmadım
  11. LlmuT

Kardeşim Creative mi nasıl oyuu oynıcağımız hakkında bilgi yok.Kardeşim map hatası çok var o alanda zombiler felan doğuyor hiç itemde vermemissin basta
  12. LlmuT

Horror Map:Tımarhane | Çok ses getirecek Adventure map |Korkuyu hissedeceksiniz.

Mapi Bitirdim Gerçekten korktuğum anlar oldu :D Buyrun Buda Fotoğrafı Kesinlikle Hile Kullanmadım.
  13. LlmuT

Video kayıt çektim :)
  14. LlmuT

Bir Anda Değişen Askerin Hayatı Bölüm 1: Batı Cephesindeki Mesaj

Map Hatalı Minecarta giderken gitme yolu kırık yere düşüyosun ölyüsun biyerde doğğuyo boş sandıklar felan hiçbişey yok