LtUNAHANL kullanıcısının son içeriği

1. LtUNAHANL

HarakiriCraft.nitrado.net|RÜTBE|KÖYLÜ TİCARET |BOSS |OTOEVENT|RAPOR SİSTEMİ|EDİT|

Biz Başka Serverlerde Reklam yapmıyoruz Be şuursuz adam gitmiş 1 Sene Önceki yorumuma Yorum Yazmış Be Şuursuz. Evelallah Eskiden Yapardık Ona Sözüm Yok Artık Yapmıyoruz Kendi Amacımın Peşindeyim Bilader. Madem Yaptın Dedin KANITLA BAKİYİM. Biz Başka Serverlerde Reklam yapmıyoruz Be şuursuz...
  2. LtUNAHANL

HarakiriCraft.nitrado.net|RÜTBE|KÖYLÜ TİCARET |BOSS |OTOEVENT|RAPOR SİSTEMİ|EDİT|

Serverimizde Hergün Event Olmaktadır iyi oyunlar.. Konu Güncel +++ Konu Güncel +++ Konu Güncel +++
  3. LtUNAHANL

Türkiyede online agario sunucu. 1.8 play.mineturk.org

Benim Arenamı Çalmışsınız Yazık Size ...
  4. LtUNAHANL

[SKRİPTSORUNU]

Ya Şimdi Bir anda Böyle Sorun Çıktı Normalde Hiç yoktu :( Teşekkür ederim.
  5. LtUNAHANL

[SKRİPTSORUNU]

Şey Bi Sıkıntı Daha Var Servere Girilmiyor Panelde Server Açık Gözüküyo Ama Oyunda Can't connect to server Yazıyo Çıldırcam Bu Biranda Oldu Normalde her şey Düzgün Çalışıyordu Of
  6. LtUNAHANL

[SKRİPTSORUNU]

Evet Ettim Sildim Geri Yükledim Skriptin Yeni Sürümünü Yüklememe Rağmen Sorun Devam Ediyor...
  7. LtUNAHANL

[SKRİPTSORUNU]

Arkadaşlar İyi Günler Öncelikle Serverimde Skript Bozuldu Sebebini Anlaymadığım Bi Takım Sorunlar Ortaya Çıktı Öncelikle Servere GİRMİYOR Ciddi Diyorum Panelde Server Açık Ve Çalışıyor Gözüküyorken Server Listesinde Can't connect to server Yazıyo Ben Sorunun SKRİPT ile Alakalı Olduğunu...
  8. LtUNAHANL

Mc.ZulaCraft.Com ===> Rütbe // Efsun // Editli Fekşın Sörvır [BAZI MAPLER ALINTIDIR]

Buildinizi Geliştirmelisiniz Sunucunuzun Event Mapı Alıntı Onun Dışında -------------------------------------------------------------------------- Build:2 Adminler:5 Oynayış:4 Yetkili Online:5 Başarılar Dilerim İnşallah Daha iyi Yerlere Gelirsiniz...
  9. LtUNAHANL

Jurgeoncraft REZİLLİĞİ Bi Gelin

Kardeşim HİLEYLE OYUNCUMU KESİYORUM :D Sadece Fly Açıyorum Okadar Birde Böyle Düşün Birde Örnek olman Gerekiyo diyosunda Ben Serverde ARKDAŞLAR BENDE HACKVAR Diye Bağırmıyorum Biraz Mantık PLS :D
  10. LtUNAHANL

Kardeşim Bıktım Vallahi Deliricem Yaw
  11. LtUNAHANL

Merhaba Arkadaşlar İlk Önce Beni Dinleyin Lütfen şu an Okadar Çok SinirliyimKi Elimden Bi kaza Çıkıcak Birilerin Modemi Yanıcak Çünkü Neyse Bakın Konuyu Başından Anlatıcam Ayrıntılı Olarak... Şimdi Benim Kendi Serverimde Oynarken Günün birinde Serverimde Reklam yapıldı Jurgeoncraft tarafından ...
  12. LtUNAHANL

(İSTEK) Kumar Skripti

Arkadaşlar Öncelikle İyi Günler Bi Ricam olucaktı Kumar Skripti Düşüncem var Mantığını Şöyle açıklayayim... Şimdi Adamlar /kumaroyna yazınca hesabından 25000 Para çekilicek ve.... ----------------------------- 5 Saniye Sonra Kumar Açıklanıcak -------------------------------- Tebrikler 3500 Para...