Mahcuette kullanıcısının son içeriği

1. M

HappySmoker v2 Permissionları ayarlı olmayan yarım bir paket.

Şimdi sıkıntı şurda 5000 TL yi biz almadık (biz sizden hiç para almadık) tamamiyle sunucuya harcandıki 5000 TL olduğunu düşünmüyorum 1 sayfa not defteri dolusu eksik diyorsunuz ortada 2 satırdan başka eksik yok 2.si 5000 TL insanlara verirseniz evet size cidden güzel paketler yaparlar ama yine 4...
  2. M

İstek Item tarifleri

Knk Skriptte Menü açarken türüne chest yerine CRAFTING yazacaksın (0-10'a kadar olan slotlar craftingin slotlarını belirtir ilk slot sol üstteki slottur 0 a tekabül eder 10.slot oluşacak itemin olduğu yerdir) sonrasında slotlara teker teker hangi itemler varsa koyacaksın
  3. M

buhariyle bora paket deaktif olduğu için değil yönlendirme ip adresi yönlendirmesi olmadığı için geldiler sunucuda bir problem yoktu yine tanerin suçuydu ip yönlendirme halen konuşuyorsun bir şey bilmeden daha iyisini yapabilen varsa gelsin yapsın ben bir şey demiyorum boş keseden sallamak kolay...
  4. M

Boşuna dememişler çocuğu gönder arkasından sen git diye f join nirvana f admin Voltage f disband bu factionsunun cevabıdır (okumayı unuttuğunu düşünüyorum orda yazan şey gayet açık çünki) daha önceki projelerimiz derken neyi biliyorsunda konuşuyorsun çok merak ediyorum clientimimi ? spigotta 2...
  5. M

Bu sunucu açılıp kapatıldıktan sonra tespit edilen şeylerdi sonrasında paketin hazır olduğunu söyledik fakat siz çoktan gruptan çıkmış ve factions projesini bitirdik açmayacağız diyerek klanlarla konuşmuştunuz :D
  6. M

size söylemek zorunda değiliz eğerki yedek aldıysanız veya makineye erişimin varsa gir bak bakıyım matrixin configine editlenmişe benziyormu ? lightbans eklentisi bungeecordda taner plugineriniz tarafından yapılması gerekiyordu yaptımı ? yapmadı bungeecordu bağlayacaktı bağladımı bağlamadı eğer...
  7. M

sunucu 60 kişide çökmedi ben stop çektim hiçbirşeyden haberin yok azure makinesinden saldırı hiçbir zaman yapmadım eğerki 2018' yılında benim gibi crash patchi yazacak insan olsaydı benden önce o crash clienti çıkarırdı konuyu saptırmayın yaptığım işleri yapacak başka birini bulamazsınız şu an...
  8. M

350 ping olması almanya lokasyon olmasıyla ve kendi internetlerine bağlı bir olay bilip bilmeden konuşmanız burdan anlaşılıyor ayrıca TPS tick per second değeri eğer düşseydi 20 nin altına pingler fırlamazdı pingler aynı kalır oyunda lag olurdu lütfen bu işe girerken birşeyler öğrenin biraz...
  9. M

Sunucuyla ilgilenmemeniz bu işi iyi bilmemeniz yazdığınız yazıdan anlaşılıyor 24TPS demek 0 Lag demektir 14 günümüz yoktu ayrıca tam 10 günümüz vardı essentials kullanmamamın sebebi çok fazla perm açığı olabiliyor ve TPS düşürüyor çok fazla gereksiz özelliği var permissionlar dediğiniz şeyde...
  10. M

Bardağın boş tarafından bakmak bu olsa gerek. Birincisi Mustafa "KRYGT" ile yapılan anlaşmanın hiçbir bölümünde Lime Project yer almamaktadır 2.si LimeProject'te herhangi bir plugin paketi hizmeti sunulmaksızın (Şuana kadar 0 plugin paketi hizmeti verdik ve gelenleri geri çeviriyoruz mimarımız...
  11. M

MC.MYNESNETWORK.COM | 1.8-1.15 | /rütbe, /görev, /meslek, /süre, /edit, /otosat, /xp, /arsa ve daha fazlası!

Ah enes ah keşke 100 bin satır görev Skripti yazacağına özgün bir sunucu yapsaydın :D