Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

mahmud118 'in en son etkinliği

• mahmud118
    mahmud118, bu mesajı beğendi.
    Anime izlemeye yeniden başladım yey ._.
  • mahmud118
    Yerleşim alanını çok küçük tutmuşsunuz, biraz daha geniş tutsaydınız çok daha başarılı olurdu. Köprü içinse, buradan bakıldığında çok eğimli bir yapıya sahip daha düz olsaydı çok daha iyi olurdu. Her şeye rağmen elinize sağlık efendim.
  • mahmud118
    Mucosoft Sunucusu - KuzeyBatı Ottoman Devleti Selam dostlarım, bendeniz Ottoman Devleti Kurucusu, Uriana. KuzeyBatı'da bir Ottoman Devleti kurdum. Burada kurmamın sebebi yeni, düz araziler aramak ve denizi görebilmekti. Bu amacımı...
  • mahmud118
    Konuyu göremiyorsanız bölüm kurallarına uygun olmadığından onay verilmemiştir, şu konulardan herhangi birini kendi sunucunuza göre düzenleyip paylaşabilirsiniz. https://forum.gamer.com.tr/konu/tanıtım-konusu-1-x-tür.270724/...
  • mahmud118
    aga be... Herobrine.kom vardı :( xd
  • mahmud118
    mahmud118 , Arkadaşımı trollicem başlıklı konuya cevap yazdı.
    Korkunçlu Karı
  • mahmud118
    İnsanlara acı çektirmekten hoşlanan kişilere troll değil sadist deniyor. İnsanlara korkunçlu karı içeren videolar atmayın.
  • mahmud118
    yani sırf bunun için foruma girip hesap mı açtın
  • mahmud118
    Sanırım TConstruct adında bir mod eksik, onu yüklemeniz gerekiyor. Hatanın en üst kısmından hangi mod ile alakalı olduğunu anlayabilirsiniz, ben şu kısımdan anladım örneğin en üst kısımda cpw.mods.fml.common.LoaderException...
  • mahmud118
    Önceliğimiz devamlılık, sunucu gelişimi ve sorunsuz oyun deneyimidir! İşlemci: i9-9900k Ram: DDR4 3000MHZ RAM İp: haronken.keyubu.com Versiyon: 1.14.4 Discord: PAdpbWx Credit...
  • mahmud118
    mahmud118 , Bilgisayar Tercihi başlıklı konuya cevap yazdı.
    3-3.5 sene evvel şu an ki bilgisayarımı 2. El almıştım. 3300 ₺ verdim ama sıfırı 6000 ₺ idi. Eğer anlıyorsan ikinci el öneririm. Elinden hemen çıkarmak isteyen insanlar sıfır fiyatına göre baya ucuza veriyorlar. Bilgisayar özellikleri : GTX960M -...
  • mahmud118
    mahmud118 , Yardım Modlarda crash başlıklı konuya cevap yazdı.
    UE GalacticraftCore{3.0.0} [Galacticraft Core] (GalacticraftCore-BETA-1.7-3.0.0.160.jar) UE GalacticraftMars{3.0.0} [Galacticraft Planets] (Galacticraft-Planets-BETA-1.7-3.0.0.160.jar) UE TConstruct{1.6.0d37} [Tinkers' Construct]...
  • mahmud118
    Beğendiğine sevindim. Bizim vizeler de başlıyor, anime izlemeye ara verdim :/
  • mahmud118
    mahmud118 adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Tek oturuşta bitti hocam. Sıkıntı orada zaten
  • mahmud118
    İzleyeli uzun zaman olduğu için konusunu hatırlamıyorum ancak güzel animedir bence. İzlemeni tavsiye ederim.