malicalik13 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rei's Minimap ve X-Ray Mod

Arkadaşlar ben ikisini de kullanmak istiyorum ancak Too many İtems ile biri birlikte çalışabiliyor ama 3 birden çalışamıyor hatta reis map ile xray bile birlikte çalışmıyor.normalde toomany items in yanında bunlardan birini alıp yapıyordum ama 3ünüde kullanmak istiyorum ne yapabilirim?
  2. M

korkunç sesleri kapatmak

okadar durum yok tabii ama insan kendi kendine urkuyor iste:)
  3. M

USER ID NEDİR?

abi benim dediğim ben üyeyim ama oyuna giremiyorum user id ve password yaziyor useridye emailimj yaziyorum ama giremiyorum illa premium olmakmi gerekli istedigimiz user id icin
  4. M

korkunç sesleri kapatmak

Ben o tür sesleri sounds dosyasında cave adı altında buldum benide tırstırıyolar
  5. M

Minecraft Üye

banada user id konusunda yardım etseniz üye oldum minecraft exe ye girdim emailimi yazdım sonra password yazdım ama giremiyorum bir yardım etseniz
  6. M

USER ID NEDİR?

Arkadaşlar minecrafta üye oldum email ve şifreyle doğum günümle falan filan ama bana user id vermedi.Bunu nasıl yapacağım?
  7. M

Minecraft by Anjo Caido

kullanici adimla girmek icinde minecrafti almam lazim yani neyse saolun
  8. M

Minecraft by Anjo Caido

Teşekküler arkadaşlar peki skin falan nasıl yapılıyor
  9. M

Minecraft by Anjo Caido

Arkadaşlar minecraft anjo caidodan multiplayer oynayabiliryormuyuz normal minecrafttan ne farkı var açıklarmısınız
  10. M

NETHER KALESİ SEED YARDIM

Android telefonun varsa google play'den Fortress Finder uygulamasını indir bikaç şeyi yaz sonra sana yakın bi adres vercek fortresse galaxy s3te denedim çallışıyor
  11. M

En Kötü Anılarınız

Madene indim 58 diamond buldum her şeyi yaptım büyüleme falanda dahil nethera gidiyim dedim nethera geldim yhast ateş ediyodu yeri kazdım şak lava düştüm
  12. M

Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

Köpeğin birine vurdum 10 tanesi üzerime yığıldı kaçarken çukurdaki enderman a vurdm beni mağara girişine uçurdu girdim mağaraya kaçıyom bi lava füştüm öldüm
  13. M

Herobrine Sizce Gerçek Mi? Bunu Öğrenmek Için Konuya!!!

Abi sakin ol gördüğünde oyunu molaya al anneni çağır bi terlik atsın ekrana dia zırha tek atar yaw :D Bu hikayelei bi kesin ne bu herobrine
  14. M

Herobrine?

Ben günlük herobrine görüyom hacı sonra tahta kılıçla wither kesiyom kar topuyla enderdragon öldürüyo m tahta kazmayla elmas çıkarıyom bedrock kırıuom yerin bir blok altıda hep elmas dimi sıktı şu mal mal hikayeer
  15. M

HEROBRİNE GERÇEK.EYER HEROBRiNE NEDİR DİYE SORUYORSAN VE MERAK EDİYORSAN TIKLA

Eyer kelimesini eğer yazız bize hikaye anlatıyo adam ben hiç görmedim ayrıca bize minecraft horor movie adlı bisey izletiyosun yani animasyon bu