mami123ondört kullanıcısının son içeriği

1. M

➦ VenoNetwork ➦ Batihost Sunucu ➦ Tüm Alımlar AKTIF ! ➦

1- Kişisel Bilgileriniz Adınız ve Soyadınız : Muhammed Erdoğan Yaşınız :16 Doğum Tarihiniz :17:09:2002 Doğum Yeriniz : Bitlis 2- Oyundaki Bilgileriniz Oyundaki İsminiz: Showtv 3- Tecrübelerim/Bilgilerim Minecraft'ı ne zamandan beri oynuyorsunuz : 7 Yıldır. Yetkili Komutlarını biliyormusunuz...
  2. M

Admin , Moderator , Rehber alımları discord şart!

alımlar hayla varmı ve ne alımı var
  3. M

JokerNetwork.Rabisu.Com Tüm Alımlardan Aktif Ekibimizi Arıyoruz!

BaşAdmin Alımı 1 Adet Ad: Muhammed Soyad:Erdoğan Yaş: 16 Telefon Numarası: VEremem Mikrafon Varmı: Alıcağım. Bilgin Varmı: Profesyonel diyebiliriz. [Akıl Yaşda Değil Başdatır bu arada] İletişim Adresleri: [Discord] #5370 Neden Biz: Bilgiliyim İnsanlara yardımcı olmak İstiyorum Sizi Uygun...
  4. M

CryTR MODERATOR ALIMLARI !

yok ben mod da profesyonelim bilki ben şu arkadasdan daha iyiyim ama siz nasıl uygun görüyorsanız öyle olsun
  5. M

kardeşim mod için geldimde bide 2 mizi deneyebilirsin kim iyi bilgiliyse
  6. M

ip adresiniz nedir
  7. M

Ne zaman Belli olur birde serverinizin host u nedir
  8. M

Adınız :muhammed SoyAdınız :erdogan Yaşınız : 16 Tecrübeniz : Komutlar Profesyonel gibiyimdir. Neden Moderator Olmak İstiyorsunuz : Serverinizdeki eksikleri kapatacagıma ve çok iyi bir yardımcı olacagımı düşünüyorum. Neden Sizi Seçelim : Çok Saygılıyımdır Oyuncularla ve sizle iyi geçinebilirim...
  9. M

Ankasky.batihost.com Serverimize YT ALIMI BASLIYOR OYUNCU ALIMIDA VAR:D

arkadaşlar buyru nabtihost serverimize yt arıyoruz Ankasky.batihost.com buyrun
  10. M

AnkaSKY.batihost.com +20’de Reklamci Alımı VIP çekilişi VE Büyük Event

Sizleri Bekliyoruz Bu Güzel Sunucumuza Host Tabikide Batihost!!! Buyrun birçok Eğlenceli Şeyler ANKASKY BÜYÜK HEDİYELERİ İLE GERİ DÖNDÜ!!!
  11. M

CUBE TURK - Eğlence yeniden başlıyor.. | MODERATÖR ALIM

:uyku: Günde kaç saat aktif kalabilirim? (Maksimum: 3) server i seversem hep aktif olurum geceleri olmam zaten geceleri kimse olmuyor :şapka: Yaşınız kaç? (En az 15): 17 Yaşım :cay: Biraz kendinizi anlatın! Ben Muhammed Erdogan Mc Yetkili alımlarında Dolasırken Size Rasladım Çok Bilgili bir...
  12. M

Buyrun Sroria NW en iyi HUB BATİHOST sunucusu +20 de çekilişler eventler vesayri storiapvp

Buyrun Gençler Sizi Bekliyorum Sabah Akşam Sizin İçin ÇAlısıyoruz....storiapvp.batihost.com