Manyaaq kullanıcısının son içeriği

1. Manyaaq

1.15.2 Minecraft Survival !

Hayırlı günler güzel kardeşim, Boş zamanlarımızda girip oynayacağımız bir sunucu açmaya karar verdik. Bu nedenle yalnız değil de küçük bir arkadaş çevresi kurup öyle oynayalım dedik. Öncelikle Minecraft bilgisi olan, Farmlarla içli dışlı olan, Saygılı ve dürüst insanlar rica ediyoruz...
  2. Manyaaq

Bitti

Discord hatalı sen ekle istersen. BugraBey#2238
  3. Manyaaq

kapatıldı

Başarılarınızın devamını dilerim. :)
  4. Manyaaq

Eski Tarz Hard Skyblock | Özel Skriplter | Çıtır Eventler | Günlük Ödüller | LarkNW.Keyubu.com

Tebrikler, en azından maplerde de emek var. Başkaları gibi çalmadığınız için tebrik ediyorum. Deneyeceğim.
  5. Manyaaq

KONU Kapansın!!!!!!

Aynen valla paket ve maplerde çalıntı zaten. Kendi emeği ile birşeyi yapamıyorlar yazık böylelerine.
  6. Manyaaq

KONU Kapansın!!!!!!

Çalıntı harita ve pluginler. Kendi emeğini ortaya koyup öyle sunucu hazırlamanı tavsiye ederim. Discord by PauseQi#0510
  7. Manyaaq

play.bimonetwork.com | Harika Sistemler | Hard Emek Skyblock | 1.8-1.12 | YENİ! AKTİF! +40

Selamın Aleyküm Güzel servere benziyor, Açıldığı andan itibaren ordayım. by PauseQi
  8. Manyaaq

Kapatılmasını Talep ediyorum

Aynen açık değil şu an
  9. Manyaaq

23 Nisan 13:00 da açılacaktı fakat bir aksilik mi oldu ?
  10. Manyaaq

Selamın Aleyküm, güzel bir servere benziyor. Girip deneyeceğim. Bu arada Discord adresiniz varsa verebilirmisiniz? Başarılarınızın devamını dilerim.
  11. Manyaaq

Builder Alımı ! [İçeri Gir]

Lafı uzatmanın bir anlamı yok; IP: betterhs.mcnetwork.me
  12. Manyaaq

TntRunn Sunucumuz Acılıyor

whitelist açık ekle _Skorpix_
  13. Manyaaq

Yeni Server ➜ Mimar Alımı Vardır ProtokolNW.aternos.me

Gençler gitmeyin şu servere, her fırsatta ya ban atıyorlar ya kick atıyorlar. Alım falan yaptıkları yok abilerin :) Birde aternos qweqweqwe
  14. Manyaaq

SkyBlock Plugin Paketi ve Map! İçeri Gir

Selamın Aleyküm, Hoşgeldiniz beyler ! Öncelikle adım Buğra ! Rica üzerine SkyBlock Plugin Paketi yapıyorum ! Yeni olduğum için kendimi kanıtlamak adına kısa süreliğine bedava plugin paketi yapacağım ! [İsteyenlere Map de yapılır!] İletişim Adresi Discord: TBArmy#0510 Bana bu adresten...