Massacre kullanıcısının son içeriği

1. M

kültürlü 14-16 yas arası

artixx.ben minekıraft demek ıstemedım.minecıraft dıe okuyan abiler eklemsın dedım orda. birde anlamadan yorum yapmayın arkadasalar konuyu saptırmayın
  2. M

kültürlü 14-16 yas arası

cocukluk donumunden cıkmıs arada sacmalayabılen , samımı ve skypesı olan.fazla tembel olmasın mumkunse arkadaslar. beraber minecraft oynayabılırız bide minecrafta : minecıraft dıe okuyan abiler lutfen eklemesın agır kufrederım. skype birkan_ayyildiz edit:13 14 yasında olanlar eklesın
  3. M

Kanalım

:D bazı serverlarda komut bloğu satılmıyor.buda direk manuel tuzak moduna geçmem gerektiğini anladım.cevabın için teşekkürler
  4. M

Kanalım

5. M

Spc Kuvars Bloğu Hatası

Önemli değil yardım edebildiysem ne mutlu :)
  6. M

Spc Kuvars Bloğu Hatası

kodun u yazmayı dene koduna bakmak için f3+h ye basman gerekiyor :)
  7. M

Kafa Rahatlatmak Isteyenler Buraya .!

ahaha :D sesli güldüm aynen
  8. M

bende bi keresinde hardcore oynıyım demiştim 12. kata kadar kazdım 12 tane elmas bulmuştum 2.gün:D 5.günde mobtrap yaparken aşağı düşmüştüm shiften elim kaydı .sonra sövdüm sövebildğim kadar: D
  9. M

2 kişilik survivalda 18 elmas :).valla ben maden kazmayı sevmesemde survival dünyamda 46 tane toplayabilmiştim .
  10. M

Beyler Bu Nasıl Bi Hastalıktır

tek ben olmamam benide rahatlattı ,psikolog şart gibi :/
  11. M

Merhaba arkadaslar. İmlaya uyalım :).Bu konuda sizden istediğim şu anda varsa eğer, Survival oynadığınız map'ının maden sandığınızı fotoğraf çekip bu konu da paylaşmanız.Bakalım kim daha çok elmas toplamış. Kafanızın rahatlaması için yorgunluklardan kurtulmanız için acılan bir konu!! NOT:Hile...
  12. M

hm peki nasıl yani ilaçların ne gibi etkisini görüyorsun
  13. M

:D simetride var bende sinir oluyorum bazen olmadı die
  14. M

onasıl oluyo merak ettim :sırıtmak: edit:aynen takıntı var bende