MasterCreeper51 kullanıcısının son içeriği

1. M

Minecraft Türkiye Logo Yarışması

Fotograf Ben Cektim Dostum Hafif Editledim Cektigim Fotografı
  2. M

Minecraft Türkiye Logo Yarışması

Adınız ve Soyadınız: Batuhan Irmak Yaşınız: 12 Eklemek istedikleriniz: Yaptıgım Calısmayı Umarım Begenirsiniz Seed Alıntıdır Manzaralı Seed Aradım Buldum Logomu İns Begeninirsiniz Yaptığınız logo çalışması: [/url][/IMG] Tıklanmıyorsa Tıkla
  3. M

Rehber|Wg Nasıl Atılır ? Ögrennmek İcin İceri Gir

Konu En Yakın Zamanda Düzenlenecek The Legend Wg Dersi Veriyo :D +1
  4. M

Yorum İcin Tesekur Ederim O Komutu Bende Arıorum Yani Kısaca O Komutu Bilmiyorum Biraz Arastırmalıyım Tesekur Ederim Zaten Konuyu Düzenlicem Ozaman Koyarım Yeni flag komutlarıda Eklicem Sen Biliyosan Soylermisin Belirli Alanlara Gecmemeyi
  5. M

SERVER ISMI

Servera Renkli Yazmak İcin ColorSign Pluginini İndirmen Gerekir Renk Kodları Renk Kodları Ornek &e Sarı Renk Gibi
  6. M

Yorum İcin Tesekur Ederim Kesinlikle Alıntı Yapmadım Yapmıcam Yorum İcin Tessekurler Evet flag listesi yapmısım umuyorum Begenmisinizdir
  7. M

Cogu Komutu Yazdım Ben Onda Bu kadar Komut Yoktu
  8. M

Herkeze Merhaba Bügün Sizlere Wg Komutlarınını Ogreticem Bu Plugin Calısması İcin We Plugini Gerektirir We Plugininini İndirmek İcin Tık Wg Plugininin İndirmek İcin Tık İlk Once Alanımızı Seciyoruz Ardından //expand vert ile Yerden Goke Kadar Seciyonuz İsterseniz Belirli Alanı Secin Ardından...
  9. M

djyee` nin Efek Plugini RPG Serverleri Kullana bilir

Bende Cok Merak Ettim Java Mı Yazıyon ?
  10. M

Pvp kapalı olan serveda kücük bi pvp alanı açma

Alanı İlk Önce Tahta Baltayla Seciyoruz Ardından İstersen //expand vert yap Ardından /region define (Arsa İsmi) Ornek /region define arena Ardından /region flag (Wg İsmi) pvp allow Ornek:/region flag arena pvp allow
  11. M

Tab renklendirmek için plugin.

Tab Manager Pluginini oneririm İndirmek İcin Tıkla |MCPG Grubundan Batuhan Irmak