MC_67 kullanıcısının son içeriği

1. MC_67

[İSTEK] standart rütbe

bide bunu dene "/pex group Guvenilir user add %player%" deki "/" ı sil ve su sekilde yaz "pex user %player% group set <sonraki rütbe>"
  2. MC_67

[YARDIM] ACİL YARDIM GEREK ARKADASLAR

command /paracevir [<text>] [<text>]: permission: sk.OzelPara.oyuncu permission message: &cBunu yapmak için yetkin yok! trigger: if arg 1 is not set: send " " send "{@cevirprefix} &e/çevir k p &f| &6OzelParayi OzelParaya çevir!" send...
  3. MC_67

Duyuru Çekilişlerle Hoşgeldin 2016!

Nice Yıllara forum.minecraftturk.com Sitesini ziyaret Eden Etmeyen HERKESE "seneye görüşürüz" is coming
  4. MC_67

Builder alımı var.

BUİLDER ALIMI için lütfen skype verin ama önce Formu doldurun Ad: Kaç Yıl minecraft oynuyorsun: Yaptıgın Yapı:
  5. MC_67

A D M İ N A L I M I V A R İ Ç E R İ

EfeSegmen KARDESIM YAS KACTI ? LG-D690 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. MC_67

A D M İ N A L I M I V A R İ Ç E R İ

Beyler admin alımları var KURALLAR: kurucunun 1 dedigini 2 letmeyecek söyleneni yapacak benim görevim o deil bu deil demeyecek gerekirse bazen warp bile yapacak buildere yardım edecek B İ Z B U S U N U C U D A Y E T K İ L İ T A K I M I K U R M A Y A Ç A L I S M I Y O R U Z B İ Z...
  7. MC_67

Yeni Kurduğum servere Admin alımı

güncel +++++++
  8. MC_67

Pluginer aranıyor...

Selamun Aleyküm Kardesim Ben ayarlayabilirm group manageri bos zamanlarımda eger sen istersen adminlikte Yapabilirm Söyledigin herseyi yapmaya çalısırm
  9. MC_67

Tsunamimc.nitrado > Eğlencenin Tek Adresi <

SAKIN AMA SAKIN GİRMEYİNİZ O SERVER İ BEN HAZIRLADIM AMA NİYEYSE ? SERVER DE BAN LIYIM VİP ALMAYIN CUNKU VİP PARASINI ALDIKTAN SONRA SİZE BAN ATARLAR. YETMEZ SKYPE DA ENGELLER ODA YETMEZ İP BAN VE YEDEK ÇAR AÇARSAN ONLARIDA TEKER TEKER BAN LAR
  10. MC_67

CombatMC Pluginer Arıyor.. Boss Yapmakta Profosyonel Ve Pluginler Türkçeleştirebilicek Bir Eleman ?

istersen kendi plugin paketimi atabilirim Boss Var Full %99 Türkçe bir plugin paketidir. ama istersen senin paketini türkçeleştiririm 2sinide yaparım :D skype adresim: superyunus1
  11. MC_67

DRKSNK1 Minecraft Server 1.7.2 Alım Vardır.

Kurucu yardımcısı olmak istiyorsanız bu formu doldurmanız gerekiyor. AD:Yunus SOYAD:Turan YAŞ:14 SKYPE:superyunus1 FACEBOOK: yok KOMUTLARLA ARASI:Süper Her komut Bir ilimdir. ÖNCEDEN YAPTIYSA HANGİ SERVERDE YAPTI:Kendi Sermerlerim Vardı 6 Tane Kndi Serverim vardı arkadaslarımın sw sine admin...
  12. MC_67

Başlığımı Silermisiniz

Aga süperinde süperi bende bu modların hepsi vardı + atv mod ve bikaç mod daha vardı ama 1.7.2 içindi bu sw için sldim 1.6.4 ümnü yüklücem :Daga hll olsun böle server yok yaw
  13. MC_67

HeroCraftMC Yetkili Alımları

Isım :Yunus Soy İsim:Turan Tecrube:Çoğu serverde adminligim var ama adminlik doldugundan admin olamıcam yni tecrübeliyim Yaş :14 İstedigi rütbe:moderator Güvenilirlik: Yani şimdi bana ister güvenin ister güvenmeyin yani arkadasıma item vermem arkadası geç akrabama vermem Bizi sevdiniz mi ?:ip at...
  14. MC_67

Orion Online 1.7.2 Factions Server ! Nitrado !

lan olm benim işimi sen niye yapıyon dicem ama süper olmus :Dtuna sw senin götüne girsin mal suclusun sen
  15. MC_67

[ Crimes Of Craft - EFSANE SERVER GERİ DÖNDÜ!! ] [ 1.7.2 ] [ Faction/PVP ]

suanki tam sürüm ne yagirilmiyo servere 1.6.4 de deil