meadixc kullanıcısının son içeriği

1. M

ZOOCRAFT / EN İYİ FACTION / 1.7.2 / 16 GB RAM / 82 KİŞİ KAPASİTE / %0 LAG / AUTORANK EKLENDI!

ADINIZ:Mehmet Kaptan YAŞINIZ:16 SERVERIMIZDEKI NICKINIZ:CaptainWalker14 SKYPE ADRESINIZ:meadixc KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ?:1.2.1 den beri DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR SERVERDE REHBERLİK YAPTINIZ MI?1.5 ten beri onlarca serverde modluk adminlik rehberlik buildlik hatta kendi serverimide kurdum...
  2. M

Rudgommat Mod Pack [Beta] (landan Oynanabilir)

Merhaba arkadaşlar Rudgommat Mod Packinin içerigini Açıklıcam size Öncelikle İçindeki Modlari Soyliyelim -Rei's Minimap -Custom Lan Mod(landan Oynama) -Mo'Creatures -Gem Plus (degisik oreler) -İron Chest Universal -MineCraft Comes Alive (simse benzer bi mod) -More Bows -small bots(birkaç bot...
  3. M

1.6.2 için istek modlar ve texture pack

Nbt edit bulun bana 1.6.2 yaparmisin
  4. M

Monster Survival Beta Olarak Çıktı [MCedit]

icabina bakildi duzeltildi GüncelGüncelGüncel Resimler EklendiGüncel
  5. M

Monster Survival Beta Olarak Çıktı [MCedit]

Evet Arkadaslar Clay puzzle mapimde soylemistim Zombie Survival yapcagimizi bende yaptim Clay puzzle mapim https://forum.gamer.com.tr/threads/clay-puzzle-yeni-çıktı-1-6-2-setup.119455/ Arkadaslar MCeditte bi sorun cikti yarin sabaha kadar duzeltir atarim bu konu altinda yorum yapabilirsiniz...
  6. M

Solmaz Hosting - Minecraft Mobile Ödeme Ve Kredi Kartı

Ilgilenen yokmu
  7. M

Solmaz Hosting - Minecraft Mobile Ödeme Ve Kredi Kartı

Ben server alcamda 40 kisilik suan tatildeyim gelince alsam +20yi verirmisijiz ve kendi plugin paketinizde neler var son olarakta solmazhostingten alinan 3 server verirmisiniz
  8. M

nitradodan server alcam

Nitradodan 52 liralik bir server alcam nitrado servera ayit bi plugin paketi ve servera ayit bir map veriyormu
  9. M

2 hosting sirketi arasında kaldım

axi dolandirici nitrado biraz pahali
  10. M

2 hosting sirketi arasında kaldım

Arkadaslar dost bilişimdenmi alsam solmaz hostingtenmi
  11. M

Clay Puzzle yeni çıktı + 1.6.2 setup

up200de yeni map
  12. M

Modern Ev v2

ev cok kotuydu minicik bir tuvalet bir lavobo bide yatak odasi 10 dklık iş