MegaCrafter

Benim hakkımda bilinecek pek bir şey yok. Sadece 2015'in başından beri Java ile uğraşıyorum ve 2017'nin Temmuz ayından beri de C++ üzerinde çalışıyorum.

Üst düzey bir Life Is Strange fanıyım ve kendisi en sevdiğim oyunlar listemdeki bütün oyunları devirip birinci olmuştur. Dost Kayaoğlu bir videosunda bu oyuna hayal kırıklığı dediği için 2017'nin Haziran ayına kadar oynamamıştım. Oynayacak oyun bulamıyordum ve bu oyunun ilk bölümü bedava olduğu için bir şans verdim. Ve o ilk bölüm bittiği anda Dost Kayaoğlu'na beni bu kadar etkileyecek bir oyundan mahrum bıraktığı için sürekli laf etmeye başladım.

O kadar övülmesine rağmen Undertale benim sevdiğim oyunlardan biri değil. Bu yine Dost Kayaoğlu'na laf ettiğim bir durumdur. Aslında sadece Dost Kayaoğlu'na değil tanıdığım bir sürü kişiye laf etmiştim. "Bu kadar övüldüğüne göre bir bakmak lazım" diye oynadım, o kadar övgü yüzünden fazla beklentiye girdim ve oyun beklentilerimin milyonda birini bile karşılamadı. Sadece zaman öldürmek için oynadığım çerezlik oyunlardan biri olarak aklımda kalmaya devam ediyor kendisi.

Oyun yapma işleriyle sürekli ilgileniyorum. Bir gün güzel modelleme yapmaya başlayabilirsem veya güzel modelleme yapacak birini bulabilirsem aklımda bir sürü oyun fikri var.

Matematiğe karşı da büyük bir zaafım var. Okulda bana "matematik manyağı" gibi lakaplar takarlar çünkü matematik sorusu gördüğüm anda çözme gibi bir hastalığım var :D

En sevdiğim şarkı grubunu isterseniz maNga diyebilirim. Şu aralar biraz bozulmuş olsa da zamanında kalbimi yerinden söküyordu.

Aklıma geldikçe buraya kendimle alakalı şeyler yazabilirim. Bunları okuduysanız ve bana sövmek isterseniz sadece bu yazıyı alıp bana özel mesaj olarak içinizi dökebilirsiniz. Ama sakın Life Is Strange'in kötü veya Undertale'in iyi olduğuna dair bir şey yazmayın. Yazarsanız tamamen boşuna elinizi yormuş olursunuz.
Minecraft

Takip Ettikleri