Mehdi Tuncer kullanıcısının son içeriği

1. Mehdi Tuncer

[AÇIK/1.7.X]ColereNW Faction - Skyblock - Siege - Survival - Creative - SG - HG

maplar alıntı değilse helal olsun valla
  2. Mehdi Tuncer

mc.batihost.com Minigames - Creative - Gelişmiş Survival - KitPvP - SkyBlock - HungerGames - RPG

bulider alımı varmı? ---> tmm gördüm varmış Elimde güzel maplar var başak server için ter dökmüştüm fakat alınamadım skypden ekleyip fotolarını gönderirim creative de yapımı inşa ediyorum :)
  3. Mehdi Tuncer

Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

mcsg'nin türk versiyonu :P harika bir server hepinizi bekliyorum
  4. Mehdi Tuncer

Play.HanelerMC.Net Yenilenen Sunucu 7/24 Faction - KitPvP - 50 Kişi ONLİNE İSE 3 ADET PRE ÇEKİLİŞİ

Kitpvp çok güzel olmuş diğer serverlerden çok farklı peki alım var mı ?
  5. Mehdi Tuncer

GameLifeMC - Factions | SurvivalGames | Spleef | Parkur | PaintBall - mc.GameLifeMC.com

servere emek verilmiş çok iyi bir server hilelerin engellenmesi de çok iyi gerçekten birkaç plugin hatası olmasına rağmen gayet başarılı onlarında düzeleceğini umuyorum Başarılarınızın devamını dilerim
  6. Mehdi Tuncer

PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

Gerçekten emek verilmiş bir server mimarisi de harika Türkiye'nin en büyük 2. serveri (bana göre) 3.süde Pucket Network olsa gerek :P Başarılarınızın devamını dilerim:D
  7. Mehdi Tuncer

Play.HanelerMC.Net Yenilenen Sunucu 7/24 Faction - KitPvP - 50 Kişi ONLİNE İSE 3 ADET PRE ÇEKİLİŞİ

Server gerçekten de harika ilk oynadığım server başka bir adla yeniden açılması harika olmuş Faction gine aynı faction Kayserinin mantısı kadar buranında factionu maşur. +50 kişi giriyor az fakat az olması da iyi bir yandan. ortama çabuk karışıyorsunuz. Yabancılık çekme gibi durum yok. Kit pvp...