Mehemt yusuf kullanıcısının son içeriği

1. Mehemt yusuf

Paintball Plugini Yardım.!

Bakmak lazım valut istiyor o pluginde dosyasında duruyor
  2. Mehemt yusuf

Deniyecegim :) bunu yapmamıştım.
  3. Mehemt yusuf

Port Sorunu :/

propertiesi Boş bıraktım 192 girdim 25 olan ıp girdim hepsini yaptım olmadı port tekrar açacagım ve suan servere ben bile baglanamıyorum :'(
  4. Mehemt yusuf

onlarda var :/ En iyisi Hazır bulmaya çalışcam
  5. Mehemt yusuf

Port Sorunu :/

Beyler Dün Minecraft Bukkit Serverime Port Açtım Ancak 25.81.230.*** İp arkdaşlara verdigim zaman baglanamıyorlardı ben bile baglanamıyordum o Ip İle Ancak 192.168.1.1 ile Sadece ben baglanabiliyorum bu sorunu nAsıl çözebiliriz ?
  6. Mehemt yusuf

Hepsi Aynı Herşeyi 1.7.2 sürümde oynuyorum 1.7.2 arena paintball plugini var
  7. Mehemt yusuf

Bi konu açacam ama nereye açacagımı bulmadım Sorun şu Servere Port açtım ancak ıp verdigimde ben...

Bi konu açacam ama nereye açacagımı bulmadım Sorun şu Servere Port açtım ancak ıp verdigimde ben bile baglanamıyorum ancak 192.168.1. 1 ile başlıyan ıp ile baglana biliyorum oda sadece ben nereye açıyım konuyu ?
  8. Mehemt yusuf

konsoldanda hata çıkmıyor yazıyorum hiç bişiy çıkmıyor Bende çalışmıyor ki oyuncularda çalışsın :)
  9. Mehemt yusuf

Beyler Servere paintball ekliyecem ancak videoları takip etmeme ragmen pb komutu çalışmıyor 1 Sorum bu 2.ci ise hazır paintball map ve plugini ile birlikte hazır paketi olan varmı ?Konuyu Yanlış Yere Açtı isem Lütfen Konuyu Taşıyın.
  10. Mehemt yusuf

Abi Merhba Yine ben:) ama bu serfer hatayı çok araştırdım da geldim ama çözüm bulmadım gibi...

Abi Merhba Yine ben:) ama bu serfer hatayı çok araştırdım da geldim ama çözüm bulmadım gibi bişiy Şimdi abi Ben servere port açtım hem 25 ile başlıyan ıp ye hemde 192 ile başlıyan ıp ye açtım 25 ıp ile giriş kimse yapmıyor ben bile 192 denedigimde sadece ben giriş yapabiliyorum server properties...
  11. Mehemt yusuf

1.7.8 Seed Elmas,Köyler,Dungeons,End Portal Bulunan seed

Teşekürler Begendiyseniz Ne mutlu İyi Oyunlar
  12. Mehemt yusuf

1.7.8 Seed Elmas,Köyler,Dungeons,End Portal Bulunan seed

İyi Oyunlar Ozaman Beyler :)