mehmet1170 kullanıcısının son içeriği

1. M

BizimSky.Batihost.Net Efsane bir op skyblock servere 15 kişide event Herkesi bekleriz

Merhaba arkadaşlar eğlenceli ve güzel bir op skyblock serveri arıyosanız tam yerindesiniz BizimSky.Batihost.Net herkesi bekleriz 15 kişide event vardır
  2. M

EverestMC Yetkililer aranıyor.

Ad/Soyad;Mehmet Tanrıkulu Yaş;16 İletişim adresi Discord: Mehmet#9759 İstediğim Yetki; Mimar , Builder
  3. M

Batihost Rabisu Aternos FreeMc Dathost Gibi Bakımı Bittmiş Tam Serveri Olup Bana (Asistan,Y.Kurucu,Admin) gibi yetkiler verirse Aylık Servere 30 TL !!

bizim server var ama ortak lazım olursan admin veririz herşeyi hazır 1 senelik sw di para olmadı ğı için kapandı herşeyi bizde yedeğe aldın ulaşmak istersen discord adım : Mehmet#9759
  4. M

Geri Döndüm! 0 Sunucu İle Bütün Alımlar Aktif!

İsimlerini hatırlamıyorum
  5. M

Alım Var Gelin

Adınız:Mehmet Bilgileriniz:%90 Yaşınız:16 Alım İsteğiniz:Admin Discord:Mehmet#9759
  6. M

FailNW.mcnetwork.me Builder alım

ben usta bi builderim dc adım Mehmet#9759
  7. M

Acil Mimar Aranır ( Young Crew ) Güncel

ben geleyim adım mehmet tüm şartları kabul ediyorum dc adım : Mehmet#9759
  8. M

Yeni açılan servere Builder

eğer profesyonel bir mimar arıyorsan dc den ekle dc : Mehmet#9759 adım mehmet yaşım 16
  9. M

NorvanSurvival Alımları [ Kral,Rehber,Reklamcı]

Ad-Soyad ➽Mehmet TANRIKULU Yaş➽ 16 Tecrübe ve Bilgi➽ 11 yaşından beri aktif olarak minecraft oynuyorum Kral nedir ve Krallık nasıl yönetilir?➽ Kral belli bir topluluğun başı dır mesala evdeki baba gibidir onun sözü geçer kimse ona karşı gelemez Kral olsaydın Krallığın ismini ne koyardın?➽ Son...
  10. M

JotyCraft Yetkililerini Arıyor !!

Ad/Soyad:Mehmet TANRIKULU Yaş:16 Düşündüğünüz rol:Mimarlık Bu zamana kadar hangi sunucularda yetkili oldunuz:14-15 Saygılmısınız:Evet Oyuculara değer verirmisiniz:Evet onlarında bir yapı yaparken bile onların fikirlerine değer veririm Ne yaparsınız Üst rütbeniz küfür ediyor ne yaparsınız:Eğer...
  11. M

BUILDER/MIMAR CİDDİ|PROFESYONEL

sen vermisin dc adını