mek91 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım -

-
  2. M

Pixel Levha Minecraft Sunucuları için Mimar & Pluginer & Geliştirici Arıyor!

Projelerimiz Haklarımız ile Gizli Tutulmaktadır. Sunucumuz Tamamen Aktif Olana Kadar Maalesef Kimseye Bahsedilmemekte...
  3. M

Konunun Yorum Ve Cevap Kısmı Kapatılmasını Talep Ediyorum. Forum Gamer Adminleri...
  4. M

siz zaten başvuru formunu tamamen okusaydınız başvururdunuz ama şu andan itibaren başvursanız dahi red edileceksiniz. İyi Günler... ve sizin gibi yorum yazanlarda aynı şekilde
  5. M

Merhaba forum.gamer.com.tr üyeleri, Açmayı planladığım Minecraft sunucusu için bir ekip kurmayı planlıyorum. Şu anda tek başıma bir şeyler yapmaya çalıştım ama, tek yürütmek zor oluyor şimdiden bile, bu yüzden tecrübeli bir ekip kurmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Ekibe Hangi Yetkili...
  6. M

Pixel Levha Sunucu Yetkili Alımları

- konu kapatılmıştır