Melih_Furkan kullanıcısının son içeriği

1. Melih_Furkan

Korku Haritası Oynayacak Gelsin Hamachili Ve Skype Şart!

MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN CANIM KORKU HARİTASI OYNAMAK İSTEDİ VE BENDE SKYPEMİ AÇTIĞIMDA KİMSENİN OLMADIĞINI GÖRDÜM :D HİKAYE GİBİ OLDU NEYSE SKYPEM: rpxhntr HAMACHİ VE SKYPE ŞART SERVERİ BEN KURUCAM BEKLİYORUM...
  2. Melih_Furkan

BİG PARKUR Minecraft Harita

haritanın sürümü ne ?
  3. Melih_Furkan

Özel Resource Pack

kardeş kusura bakma ama nerenle okuyorsun pixel falan yapacağım yok en ince detayına kadar yapıcam dedim
  4. Melih_Furkan

Özel Resource Pack

kardeş anlayan anladı
  5. Melih_Furkan

Hırsızın Hayatı V1 By Andrewphillies(İLK Haritam)

tabi videosunu çekebilirsin ama çektikten sonra videoyu forumda paylaşmayı unutma :) görmek istiyorum.
  6. Melih_Furkan

Özel Resource Pack

yapıcam diyoprum editlicem demiyorum elimde default resource pack var ordan editlicem bilmeden yorum atmayın
  7. Melih_Furkan

:D 7

:D 7
  8. Melih_Furkan

Özel Resource Pack

Merhaba Arkadaşlar Ben Melih. Fazla Konuşmadan Hemen Konuya Geçiyorum. E-Posta Ve Skini Değiştirebilen Premium Karşılığında En İnce Detayına Kadar Özel Resource Pack Yapılır. İlgilenen Skypeden Eklesin Adresim: rpxhntr
  9. Melih_Furkan

Lazım Olabilir Kardeşim istersen skypeden ekleyebilrisin skype adresim: rpxhntr Y Yorumun İçin Teşekkürler Bunu Bir Sonraki Sürümde Dikkate Alacağım
  10. Melih_Furkan

Teşekkür ederim kardeşim inşallah bir sonraki sürümüde uzun yapıcam :)
  11. Melih_Furkan

saol dostum inşallah bu sürüm beğenilirse bir sonrakinde tellraw ve testfor komutlarına önem vericem.Önerin için teşekkür ederim.
  12. Melih_Furkan

Merhaba Arkadaşlar Ben Melih Bugün Sizlere İlk Yaptığım Mapı Tanıtacağım. Lütfen Oynadıktan Sonra Düşüncelerinizi Belirtinki Hatalarımı Bir Sonraki Sürümde (EĞER İLK SÜRÜM BEĞENİLİRSE) Kapatmaya Çalışacağım. RESİMLER Başlangıç; Bizim Evimiz Ve İlk Görevin Başladığı Yer; Evdeki Gizli Geçit...