merenkayyy kullanıcısının son içeriği

1. M

/ PhoenixNW Alımlı Sunucu \ - Bütcede Yardımı Olucak Bir Ortak ve Tüm Alımlar ! -

ISTEDIGIM YETKI:Admin:Yetkililer Onlardan Yardım İstediklerinde Onlara Yardıma Koşacak! YEDEK:Moderator:Rehber Yokken Mute İşlerini o Yapacak ve Arenada Hile Acılıyormu? Konturol Edecek. Admın olmak ıstıyorum alınmazsam yedek olarak mod. YAS:16 MC NAME:merenkay Tecrube:admın,%93 mod &96
  2. M

Wond Build Team Alımı!

neden alınmadım anlamıyorum. nickim boş diyese nick merenkaydı ama madem almıyorsunuz ben başka bir sunucuya gidiyorum geri dönüş yapmayın ltfn
  3. M

Yetkililer Sıfırlandı Çevrimiçi Kişiler Aranır.

AD:Eren SOYAD:##### Nick:merenkay Yaş:(Sınırlama Yok)16 Builder İstiyorsan 1 Resim: Tecrüben:%95-%99 Neden Biz:sizi sevdım Neden Sen:bılgılıyım durustum İstediğin Yetki:admın İletişim(Discord):merenkayy#9917
  4. M

LceyCraft Faction 1.8 Sunucumuza Profesyonel Mimar Yada Mimar Ekibi Arıyoruz.(Ücretli Sunucu)

Ad Soyad:Eren Kay### Yaş(+15 zorunlu):16 Aktiflik Süreniz:+5 Mikrofonunuz var mı:yok Oyun içi isminiz:merenkay Mimarlık için komut bilginiz %kaç:%99.99 Neden biz:Sizi sevdım sunucunuz gelısebılır Neden siz:Bılgılıyım kendıme guvenıyorum. Örnek yapınız(hızlıresime yükleyin yada discorddan ss...
  5. M

PolyCraft - USTA MİMAR alımları ! Sadece mimariden anlayanlar içeriye girsin lütfen bu sunucu tutar dediğinizi duyar gibiyim :) 6GB RAM 52 SLOT

Ad-Soyad :Eren ###### Oyundaki Adınız : merenkay Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : 4-8 Doğum Tarihiniz : 2002 Mikrofonunuz Varmı? :yok Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? : Bılgılıyım basarııyım Başvurusu olumlu bulunan kişilere özelden mesaj yollanıcaktır.
  6. M

KingSky --> Yetkili Alımları

Ad:Eren Soyad[Vermek Zorunda Değilsin]: Discord:merenkayy#9917 Skype:yok İstediğin Yetki:BaşAdmin Yaş:17oldu Neden Biz:Sizi sevdım plugınlerınız ve skrıptlerınızde tammış. Neden Siz:Çünkü bılgılıyım ve kendıme guvenıyorum Bilgin,Tecrübe:%96-%97 Görev Aldığın Sunucular:Paralılardan...
  7. M

Benimle survival oynamak ısteyen 3kısı aranır gel gel!

Server ıp: SurvivalOynuyok3.aternos.me server 4kısılıktır 1 ben 3 kısı daha olacaktır survıval oynıyacagız surum 1.8.
  8. M

Master.rabisu.com

reklamcı ve yt alımı var go Master.raisu.com SERVER SKYBLOCKTUR