Mert_Bey kullanıcısının son içeriği

1. Mert_Bey

SkyKonfezar.batihost.net OpSkyBlock Sunucumuz açılmıştır herkesi bekliyoruz. Kışın en iyi opskyblock SkyKonfezar'da oynanır

Biz ilk açıldığında 20 30 kişi çekmesini bekliyorduk ve çekmedi sunucuyu kapattık bizde yazına dönebiliriz tam net cevap veremem.
  2. Mert_Bey

SkyKonfezar.batihost.net OpSkyBlock Sunucumuz açılmıştır herkesi bekliyoruz. Kışın en iyi opskyblock SkyKonfezar'da oynanır

Haklısınız, Konu üzerinde bir kaç değişiklik yaptım umarım olmuştur. Bugün saat 17:00'da sunucumuza gelmeyi unutma :)
  3. Mert_Bey

Her gece paraları topla

Her gece paraları topla
  4. Mert_Bey

Sizler için varız sizlere iyi hizmet etmek için elimizden gelenleri yapıyoruz yapıcağız. Bizler en iyisiyiz dahada iyi olacağız. Sunucumuz'dan bir kaç güzel gözlerinizin hoşnut olacağı bir kaç resim paylaştık. Sunucumuza herkesi bekliyoruz
  5. Mert_Bey

KonfezarCraft yetkili kadrosunu arıyor

" Yeni açılacak olan SkyBlock sunucumuza deneyimli bilgili Yetkili kişiler aranıyor, +20 Yönetim kadrosuyla Yakında sizlere hizmet verilecektir, Bu süre zarfı içinde sunucumuza Yetkili alımları olucaktır en çok'ta Pluginden anlayan Kişiler Önceliğimizdir Bilgisi olan arkadaşlarımız lütfen altta...
  6. Mert_Bey

arkadaşlar okuyun alımlar ile ilgili alımlar var

aga spigot 1.8.9 nası yapacaz
  7. Mert_Bey

gel servere oldu ordayım 1.7.10 sürüm
  8. Mert_Bey

aga yaptım deniyorum 1 dk
  9. Mert_Bey

büssürü not defteri var
  10. Mert_Bey

aga şimdi hangi dosyaya tıklıyayım
  11. Mert_Bey

aga nası desem konsolu cmd gibi düşün konsol öyle plugin falan hepsi bi klasorde klasörü açıp başlatıyorum herhangi bir site yok
  12. Mert_Bey

arkadaşlar şimdi ben bir server açtım ve sadece pre hesab ile girebiliyorum pre hesabı olanlar gelsin orda herşeyi ayarlıyalım presiz yapalım serveri bekliyorum server ip: 192.168.0.106:25565 tüm alımlar var