MertGameX kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım WebSender Komut Çalışmıyor

Merhabalar, keyubu üzerinden kullandığım minecraft sunucuma mineweb sitesine websender bağladım. Minewebde bağlı gözüküyor , cmdde oyuna katıldı gözüküyor ancak resimde de görüldüğü gibi yazdığı kodlar çalışmıyor. Websender ...
  2. M

Yardım Deluxemenu görünmez item yapmak

Bunu denemiştim ancak deluxemenus bunu algılamıyor ve hata veriyor. ! [Cmt 11:10:54 WARN DeluxeMenus] Material for item: warp1 in menu: menu is not a valid material name!
  3. M

Yardım Deluxemenu görünmez item yapmak

Deluxemenude kendi özel menülerimi yaptım. Menüler sorunsuz çalışıyor ancak menülere görünmez itemler eklemem gerekiyor. 1.16.5 te texture packte CustomModelIDsi 1000 olan Boş bir map ile çözebiliyordum ancak 1.20 de işime yaramadı. Bunun dışında itemsadder ile görünmez bir item oluşturup...
  4. M

Yardım İtems Adder , Crazy Crateste gözükmüyor

Merhabalar , itemsadderla kendi 3d modellerimi oyuna ekledim. Kullanımda bir sıkıntı yok ancak crazy crateste taş olarak çıkıyorlar. 1.19.4 te sıkıntı yoktu sonrasında 1.16.5 e geçince oldu bu sorun. Bunun dışında anahtarda da aynı sıkıntı var. Anahtar için de farklı bir model kullanmıştım o da...
  5. M

Yardım PlaceholderAPI Skript Desteği

Merhaba , 1.19.4 sürümünü kullanmaktayım. Skriptte yazdığım kodu birçok şey deneyerek scoreboarda eklemeyi denedim ancak olmadı. Size sorum placeholderApı bildiğim kadarıyla skripti destekliyordu. Acaba desteklediği sürüm hangileri ve Hangi minecraft sürümünü kullanmalıyım ? Yardımcı olursanız...
  6. M

Yardım Animated Scoreboard Skriptten Öge ekleme

Peki addon kurmadan Papi'nin Skripti desteklediği sürüm hangisi . Yani hangi sürümden sonra skript desteği kalktı
  7. M

Biraz önce şöyle bir hata aldım [17:23:00 ERROR]: --- DO NOT REPORT THIS TO PAPER - THIS IS NOT A BUG OR A CRASH - git-Paper-550 (MC: 1.19.4) --- [17:23:00 ERROR]: The server has not responded for 10 seconds! Creating thread dump [17:23:00 ERROR]: ------------------------------ [17:23:00...
  8. M

Addonu pluginlere ekledikten sonra /pl yazdığımda yanında bir yıldız çıkıyor ve aşağıdaki metni gösteriyor. Skriptteki hata kalktı ancak scoreboard hala görmüyor.
  9. M

Söylediğiniz addonu doğru anladıysam PlaceholderAPI'nin Expansion klasörüne atıyoruz. Koduda skriptime ekledim. Fakat kod skript reloadladığımda ekte de gözüktüğü gibi hata veriyor. Bunun dışında addonu placeholder api okumuyor. Zaten 3 tane papi expansion vardı. Reload attığımda hala daha 3...
  10. M

Merhaba , sunucum için bir skript kullanıyorum. Skripttin kendi içinde slot sistemi var (örnek : 0/25). Bunu animated scoreboarda eklemek istiyorum. Spigottan bulduğum placeholderAPİ skript expension çalışmadı. Scoreboarda eklemek için %{genscap::%player's uuid%}% bu kodu kullandım. Yardımcı...