mete87 kullanıcısının son içeriği

1. mete87

Lan senin kullandın skinin ismi ne :D benimkiyle aynı galiba ama

Lan senin kullandın skinin ismi ne :D benimkiyle aynı galiba ama
  2. mete87

Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

Umut bari hakaret etme bana değilde başkasına ban atıyorum bi sn diyip sonra benim banlanmam gibi bi tesafüd olabilirmi?
  3. mete87

Soruyosun bide umut akşam bi adamı setsizken kestim diye ban atıcam bi sn dedin ben sana orda dedim zaten bida spam filan yapmam girmek için ama sadece insanlara servere girerlerse emek hırsızlığı olabilir diyorum.! Server çökmeden önce oynadığım en iyi survival serverlardan biriydi çöktü...
  4. mete87

Speaw abey servere giriyorum login yapıyorum lobiye aktarıyosunuz diyo ama aktarmıyo blok felan...

Speaw abey servere giriyorum login yapıyorum lobiye aktarıyosunuz diyo ama aktarmıyo blok felan kırıyorum lag yok tek sorunu yaşıyna ben değilim galiba millt kendine kill çekiyo
  5. mete87

Arkadaşlar server kuralları çok kötü sırf bi oyuncuyu öldürmekten ban yiyebilirsiniz neymiş efendim setsiz emekleriniz 1 çırpıda gider.
  6. mete87

Zaten çöktükten sonra oynama hevesi kalmadı pek kimsede ve Eğer yöneticileri farklı olsaydı bu server şu an en iyi survival serverler arasında olurdu
  7. mete87

Katılıyorum sadece setsiz birini kestim diye ban bile attı.. Ayrıca kendine beleş wg atması haricinde itemleri edit Baltada bir şey yok diyor balta tek atıyor. Arkadaşlar bendende size bir öneri Serverin admini ve kurucusu hep survival oynadıklarını idda ediyorlar ancak itemleri edit ve...
  8. mete87

Ramazan herkese villası felan verilirse ozaman bende 70k param 2 katır 1 atımı evimi inek ahırımı isterim kimin neyi olduğunu umut nerden bilcek herkes kafasından bişiyler uydurur kendine sonra haksızlık olur
  9. mete87

Gravity (Vorbow) bi inek için amba laf ettin söyleseydin ben verirdim lan 2 ine kaltıüstüUmut abi bence ilk giren 10 kişiye felan 10k kadar filan bi para ver çünki hepimiz çok şey kaybettik mesela ben server çökmeden önce 70k param 60k ya aldığım ahır ve 2 katır 1 atım vardı ama en baştan iyi...
  10. mete87

Umut server 0 lanıyor ama bizimde emeklerimizi düşünmelisin MssRebeL SlimeMr Matthewrox yani ben sonra tolga burak32 hepsi çalıştı serverde mesela ben serverde dün akşam 2 katır 1 atım 70k param 1 inek ahırım 1 de 40k lık evim vardı..
  11. mete87

Kardeşim forumda kaldırma olmadığı için düzenleden değiştiriyorum sende bakabilirsin yorumları silme yok.
  12. mete87

:çerçeve:
  13. mete87

.

.
  14. mete87

.

.
  15. mete87

Umut west şehrine gelen kervanı yağmaladım kervan yağmalamak oyunun amacı neden banladınız beni...

Umut west şehrine gelen kervanı yağmaladım kervan yağmalamak oyunun amacı neden banladınız beni? Oyundan Matthewrox ben.