MhyK0L kullanıcısının son içeriği

1. MhyK0L

Nerede O Eski Günler...

Evet bir zamanlar LCTR ile WinterNW birleşmesi oluşmuştu fakat bir imza kampanyası başlatarak oyunculara bu durumu sormuştuk ve kimse 2 sunucunun birleşmesini istememişti. Sonra bir şekilde yolları ayırdık. (İmza) Gerçekten güzel zamanlardı.
  2. MhyK0L

hort

hort
  3. MhyK0L

hort

hort
  4. MhyK0L

Nerede O Eski Günler...

Kendi fikrime göre Türkiyedeki minecraft sunucu hiyaraşisi "OP" adı altında bitmiştir.. Artık oyuncuların emek vererek uğraşarak bir şey yaptığı dönemler geride kaldı. 2014-2016 Tr sunucuları için en iyi en hit dönemlerdi. Eskiden "fekşında lapis mi olur len(!)" diye yapılan eleştiriler bile...
  5. MhyK0L

patates

patates
  6. MhyK0L

Altın [1.21.0- Survival] Nostaljik/Mevsimler/Sandık Market/Koth/Kuşatma/Meslek/Clan/Envoy/Çiftçi/Tapu satma /Hile Koruması- [oyna.epiklava.com] -

Tasarım hoş haritalarda kendi yapımınız emek verilmiş. Güzel sistemler bri ara uğrayıp tekrar buraya yorum bırakacağım :) Başarılar iyi çalışmalar
  7. MhyK0L

Hort

Hort
  8. MhyK0L

Ölmedim sadece yaşıyormuş gibi davranıyorum xd

Ölmedim sadece yaşıyormuş gibi davranıyorum xd
  9. MhyK0L

play.legitcraft.cf | Emek SkyBlock > [1.8 1.16] | Coin, Tüccar, Haftanın Ürünleri, Sezon, Uçuş Bileti, Geri Dönüşüm, Timber, Zorlu Market ve Dahası!

Güzel sunucuya benziyor. Girdim ve biraz vakit geçirdim fakat bazı eksikliklerin ve düzenlenmesi gereken yerlerin olduğunu farkettim. Spawnda bulunan nether portalının açık kalması gibi küçük hatalar. Ve bazı eklentilerin Türkçe karakterlerini bozuk çıkarması gibi. Bunlar harici konu tasarım...
  10. MhyK0L

Hanedan Network Hub Sunucu Tanıtım [Emek SkyBlock, EggWars, SkyPVP] [1.9.x-1.12.x] Yakında Survival!

Sunucuda biraz vakit geçirdikten sonra şunu söylemeliyim ki. Güzel ve hoş bir sunucu.. Yetkililer ilgili ve haritaları harika görünüyor. Sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz bir sunucu. Sunucu içindeki sohbet saygılı ve birazda eğlenceli :) Başarılarınızın devamını diliyorum iyi çalışmalar...
  11. MhyK0L

Op-Skyblock l Play.GizemliOyuncu.Com l Özel Animasyon l Sorunsuz Oyun l Dengeli Ekonomi i l Minyon Sistemi l Ejderha Pazarı l AKTIF

Biraz vakit geçirdim sunucuda, güzel sunucu. Konu tasarımı da hoş olmuş. Başarılar ve iyi çalışmalar
  12. MhyK0L

Sadece Emek Skyblock'ta +100 Aktif! - PLAY.RAZECRAFT.COM - Harbi Emek Skyblock | OPSkyblock (Yakında) | 1.8/1.15 | Her gün 20.00 Etkinlik|

Diğer emek skyblock sunucularından bir fark göremedim. Kendinizi farklılaştıracak özellikler getirmeniz dileğiyle. İyi çalışmalar...
  13. MhyK0L

KONU HUB KATAGORİSİNE TAŞINDI. SİLİNEBİLİR.

Tasarımcınızın bileklerine sağlık.. Gerçekten konu hoş gözüküyor.. Sunucuda 1-2 saat vakit geçirdim. Sıkıldığım söylenemez.. Yenilikçi fikirlere açık bir yetkili kadronuzun olduğunu farkettim. Umarım zirvelerde sizleride görürüz :) Başarılar.. iyi çalışmalar
  14. MhyK0L

THELEGEND Nirvana Serisi SKYBLOCK Plugin Paketi ߷ Biz daha iyisini yapana kadar, EN İYİ SKYBLOK paketi bu! 99+ özellik!

Artık kullanıcılar başka bir tabirle oyuncular bu tür eklentiler kullanan sunuculara "çok abartılmış, çok süslü, gereksiz ram harcama, fps düşüşü yaratan efektler, saçmalık bla bla bla" olarak algılıyor.. Ne yazık ki Türkiye"de farklılıktan kaçan bir Minecraft oyuncu kitlesi çok fazla var...
  15. MhyK0L

Onaylı Tanıtım Custom Items Detaylı Rehber

Gerçekten güzel bir anlatım olmuş. Eklenti ile ilgili pek bilgisi olmayanlar için güzel bir anlatım. Resimler eklenerek zenginleştirilebilir İyi çalışmalar