MinecraftTR575757 kullanıcısının son içeriği

1. MinecraftTR575757

İstek 1.12.2 mod pack

Afedersiniz orayı görmemişim
  2. MinecraftTR575757

İstek 1.12.2 mod pack

link nerede ?
  3. MinecraftTR575757

İstek 1.12.2 mod pack

Valla Ben Bu Şekilde Yapmayı Düşündüm Ancak Skydaz kapandıktan sonra güvenilir bir site bilmiyorum
  4. MinecraftTR575757

İstek 1.12.2 mod pack

Geçenlerde Arkla Modlu survival yapalım dedik o da bana bi mod paketi attı hazır indirme linkini bulamamış sizden rica etsem bu modpacki toplayıpta verebilirmisiniz
  5. MinecraftTR575757

AileCraft > OPSKYBLOCK > Kredi Sistemi l Spawner l Ve Dahası l Aradığınız Aile Ortamı için içeriye <

İP = AileCraft.TK SURUM = 1.8 RAM = 16GB SLOT = 75 Kisi Sunucu Türü = OPSKYBLOCK Bu Formumda AileCraft'ı Tanıtacağım Hiçbir serverde bulamadığınız aile ortamı burda Serverimizde küfür serbesttir fakat ana bacı karıştırmak kesinlikle yasaktır. Sunucumuz AileCraft-Kredisi İle çalışmaktadır...
  6. MinecraftTR575757

AileCraft > OPSKYBLOCK > Kredi Sistemi l Spawner l Ve Dahası l Aradığınız Aile Ortamı için içeriye <

İP = AileCraft.TK SURUM = 1.8 RAM = 16GB SLOT = 300 Kisi Sunucu Türü = OPSKYBLOCK Alım Yoktur !!! Bu Formumda AileCraft'ı Tanıtacağım Hiçbir serverde bulamadığınız aile ortamı burda Serverimizde küfür serbesttir fakat ana bacı karıştırmak kesinlikle yasaktır. Sunucumuz AileCraft-Kredisi İle...
  7. MinecraftTR575757

Konu Kilit !

sunucunun beğenmediğin yanını söyle düzeltelim
  8. MinecraftTR575757

Konu Kilit !

Alım Yoktur !!!
  9. MinecraftTR575757

Konu Kilit !

İP = AileCraft.cubed.pro RAM = 8GB SLOT = 75 Kisi Sunucu Türü = OPSKYBLOCK Alım Yoktur !!! Bu Formumda AileCraft'ı Tanıtacağım Hiçbir serverde bulamadığınız aile ortamı burda Serverimizde küfür serbesttir fakat ana bacı karıştırmak kesinlikle yasaktır. Sunucumuz AileCraft-Kredisi İle...
  10. MinecraftTR575757

1.8 OpSkyblock Sunucusu

AileCraft Op Skyblock! Sunucumun özellikleri; Versiyon: 1.8 RAM: 8GB Lokasyon:İngiltere Slot:75 VIP bilgileri; VIP; - /afk Komutunu Kullanabilme - /feed Komutunu Kullanabilme - /hat -Komutunu Kullanabilme - Sohbete Renkli Yazma - Haftada Bir Kit - /skin Kullanma - /vipspd , /vipdig , /vipjmp...