minpavenes kullanıcısının son içeriği

1. M

CovarOyuncu #Yakında Yetkili Alımları !

Yakında Açılacak olan Sunucumuza Deneyimli ve saygılı insanlar aramaktayız Sunucumuz Bakımda Haritalar için Mimar çok önemli birçok özellik içinse admin ve mod gerekiyor 1 Admin 2 Mimar 1 Mod 1 Rehber aramaktayız Mimarlık için Yüksek deneyimi olması ve 1 kaç build fotoğrafı olması zorunda...
  2. M

JokeCraft Yetkililerini Arıyor

dc ekle öyle
  3. M

JokeCraft Yetkililerini Arıyor

Hepinize Merhaba Ben Enes 16 yaşımdayım. sunucu açma işine giriştim ve bana yardım edecek insanlar arıyorum. bana gerekli olan yetkililer Usta bir mimar Sağlam bir Skripter Rehber ve Mod ! Bana bunlar lazım eğer yalan dolan iş yapacaksanız GELMEYİN ! dc MrSpixy#3089
  4. M

JokeCraft Yetkililerini Arıyor Koşun !!! bugün hostinge geçiyoruz

ARKADAŞLAR DC EKLEYİN BENİ YARIN KEYUBUYA GEÇİYORUZ !!! MrSpixy#3089 Sunucuya gelin orda konuşalım ! JokeCraft.serv.gs
  5. M

koş Açık sv 7/24

ip ne ??
  6. M

3-5 Kişilik Survival Sunucusu açacağım 1.16.1 İlgilenenler -->

kral dc yanlış senin beni eklesene sen ByKusursuz#3089
  7. M

YeniCeri | Yeni Emek Skyblock Serverimiz Sizi Bekliyor Alımlar Vardır !

reis kusura bakma geç gördük dc adresim |Enes|#3089
  8. M

YeniÇeri Emek Skyblock Server Tasarımcı aranıyor

Merhabalar ben yeniçeri sunucusunun kurucusuyum bize forum reklamı için gif ve resimler yapmasını istediğimiz ücretsiz yetkili arıyoruz kazancımız artınca para vericez :) sunucumuza gelin konuşalım İp: Yeniceri.batihost.net discord adresim : |Enes|#3089
  9. M

Yeni Nesil Skyblock Server REHBER ALIMI VAR !!!!!

SoulCraft.Batihost.net Rehber Alımı %20 İNDİRİMLİ VİP ALIMLARIIIIIIIIII
  10. M

SoulCraft.Batihost.Net | ALIMLAR AÇIK !!!! |

SERVERİMİZDE ALIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR ALIMLAR MOD , REHBER ,YOUTUBER , REKLAMCI (USTA REKLAMCI KİTİ BİLE VAR !!) ALINMAK ÇOK ZOR ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLERİM :) SoulCraft.mc.tc SoulCraft.batihost.net
  11. M

SoulCraft Rehber Ve Builder Alımı

Hepinize Merhaba Sunucumuza yetkili olmak için ilk önce bu formu doldurun :) │ Oyun içi isminiz? : │ Gerçek isminiz? : │ Kaç yıilinda dogdunuz? : │ Daha once kayda deger sunucuda görev yaptinizmi? : │ Size nasil guvene bılırız? : │ Yonetim ekibimiz ile uyum saglayacaginizi...
  12. M

KeKCraft USTA ACİLL

server ip : kekcraft.keyubu.com detaylar serverde discord : |Enes|#3089
  13. M

Serverimizin Discord Sunucusuna Yardımcı Arıyoruz !!!!!

Serverimizin Discord sunucusuNU Ayarlamak için birine ihtiyacımız var !!!! Discordum : |Enes|#3089
  14. M

KekCraft İçeri Rehber ! Mimar !

ALINDIN BUYUR Kekcraft.keyubu.com