Mirai kullanıcısının son içeriği

1. Mirai

Altını Golem Skript İstediği

çalışacağından emin değilim ama yine de deneyebilirsin
  2. Mirai

PLAY.RAINCRAFT.NETWORK | Eğlence Yağmuru! | Faction, OPSkyBlock, TekBlok (YENİ)|

Aksine sizi ve ekibinizi seviyorum (2 kişi hariç), fakat o 2 yetkili sizden ve ekipten habersiz adam kayırıyor açık bir şekilde. Zaten kanıtlar da duruyor. Eğer gerekli kanıtları sunduğumda o 2 yetkiliye gerekeni yapacaksanız (ki öyle yapacağınızı umuyorum) hemen destek açarım.
  3. Mirai

PLAY.RAINCRAFT.NETWORK | Eğlence Yağmuru! | Faction, OPSkyBlock, TekBlok (YENİ)|

Loglardan baksanız görürsünüz Gladyonun her gün düzenli olarak ailevi değerlerimize sövdüğünü ayrıca onu da geçtim mutesi uzaması gereken oyuncunun mutesini kaldırmak ne oluyor? Destek açtım siteden +Discorddan yazdım sitede ki desteğim silindi, discorddaki mesajıma da dönülmedi. Ailevi küfür...
  4. Mirai

Böyle diyorsunuz ama "GLADYO" adlı klan her gün ailevi değerlerimize sövdüğü halde gül gibi barınabiliyorlar bende insanım her gün bir klan gelip ailevi değerime söverse sinirlenip bir küfür edebilirim ama benim en ufak küfürümde tüm hesaplarıma kalıcı ban atıp o klana ellememeniz de ilginç :)
  5. Mirai

Sözüm size veya diğer yetkililere değil, zzagor ve BayRHOZ adlı yetkililere. Ayrıca silebilmesi söz konusu değil diyorsunuz fakat 30 dakika içerisinde yok oldu açtığım destek? oyun içerisinde defalarca klanımızdaki oyuncuları kışkırtmaya çalışan kabus_12 adlı oyuncu ilk başta mute yemedi...
  6. Mirai

Faction sunucusunda oynamıştım kendim. İlk başlarda fena bir sunucu değildi, fakat sonradan bizzat gördüklerimden sonra soğudum sunucudan zaten. Sunucu da çoğu yetkili oyuncu ayrımı yapıyor, haksızlığa uğradığım da destek açıyorum desteğimi siliyorlar. klan oyuncusu fazla olan biri kışkırtma...
  7. Mirai

Enchli İtem Verme

on command "sver": set {_kazma} to iron pickaxe enchant {_kazma} with efficiency 3 give {_kazma} to player give 32 apple to player
  8. Mirai

İstek birini öldürdüğümüz zaman elimize ayçiçeği gelsin ama ayçiçeği yazmasında coin yazsın LÜTFEN

variables: {kll.%player%} = 0 on death: victim is a player attacker is a player if {kll.%attacker%} < 10: add 1 to {kll.%attacker%} else: give sunflower of unbreaking named "&e&lCoin" to player
  9. Mirai

/market komutuyla /shop'u çalıştırma

Rica ederim, iyi forumlar.
  10. Mirai

/market komutuyla /shop'u çalıştırma

command market: permission: shopguiplus.shop permission message: &cBunu Yapmak için Yeterli Yetkiye Sahip Değilsin. trigger: execute player command "shop"
  11. Mirai

İstek Kartopu ile Oyuncuyu uçurma

Özel'den yolladım.
  12. Mirai

Addonlar sunucu sürümü ile uyumlu mu?
  13. Mirai

skRayFall ve SkQuery addonları bulunuyor mu?
  14. Mirai

oyuncuya karsı atıs yaptıgın zaman test yazısı geliyorsa çalışıyor demektir.
  15. Mirai

Hangi kısım çalışmıyor? Efekt kısmı mı?