modem321 kullanıcısının son içeriği

1. M

EN İYİ MİNECART İSTASYONU BAKMADAN GEÇMEYİN!!

istasyona benzemiyor
  2. M

Skin Yapma Sitesi

fail falan değil size nasıl skin yapacağınızı öğretmiş multiplayerde "kendi skininizi" kullanmak istiyorsanız premium şart! yoksa başka insanların nicklerini kullanmak zorundasınız ..
  3. M

MC Arkaplan

çok iyi olmus fakat seffaf cisimler üst üste binmiş herobrine nın küp içinde kalan yerlerini silersen daha iyi olabilşr gözlerimi yordu cok fena
  4. M

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

Ad :Meriç Soyad:Mavisu Yaş :15 Skype :modem1112 Tekkit hakkında bilginiz :Tekkite çok fazla bilgim yok açıkcası ama 2 buçuk yıldır minecraft oynuyorum hiç hile kullanmadım.
  5. M

Bana Bedava Premium Veren :d

bunu yapan websiteleri çok var bende öyle satın aldım kredi kartına babam güvenmiyordu, parayı birikitirdim satıcıda 5 tl kar ile satın aldım, Bankadan parayı adama gönderiyorsunuz, sizebir kağıt veriyor kağıttaki özellikleri söyeliyosunuz adamda hmm evet doğru falan diyo size kod veriyo gift...
  6. M

Dijital-Çizim,Aşık Steve

++++++ up up up
  7. M

Skeleton ve Romalı :D

iskeletteki blok sayısı normal iskeletteki pixel sayısına eşit yanş bakarak yaptın ?
  8. M

Tüm heykellerim!

çok iyiler
  9. M

HARİKA KALE -Dmxcraft Farkı :D

hoşuma gitti
  10. M

Sıkıntıdan Yaptığım Dev Ev :d (henüz Sadece Mutfağı Yaptım)

cs de vardı boyle bısey o geldı aklıma duygulandım :D
  11. M

Bana Bedava Premium Veren :d

premium alıcaksınız fakat kredi kartmı vermek istemiyorsunuz konu açabilirim bununla ilgili ?
  12. M

MİNECRAFTTA TEK KİŞİLİKTE ÖLDÜM EVİM NASIL BULA BİLİRİM

spawnpoint sadece mod ile olmuyor mu ya kordinat lazım yada yatakta uyuman
  13. M

Dijital-Çizim,Aşık Steve

amin :D
  14. M

MİNECRAFT - OYUN HASTASI .)

abone oldumvideo yaptıkça izlenmesi artıcaktır binleri 2 binleri 10 binleri bulucak ama şu an 100 lerde pes etme :D