MrEnes451 kullanıcısının son içeriği

1. MrEnes451

Yardım coin skripti ile ilgili

kodlarda büyüktür yerine > gibi işaretler işe yarıyormu?
  2. MrEnes451

bir şey daha soracağım indentation hatası ne oluyo spaces falan yazıyor?
  3. MrEnes451

Öncelikle yardımın için sağol sayan yaptım ama daha düzgün olması için kodunu düzenledim ilk olarak silme işlemi yanlıştı onu düzenledim ve eğer büyükse diye yazmışsın adam parası tam olsada atamıyor onuda düzenledim senin sayende teşekkürler. command /scgonder [<offlineplayer>] [<number>]...
  4. MrEnes451

command /scgonder [<offlineplayer>] [<number>]: if arg 1 is offline: send "&3SC &8> &cOyuncu bulunamadı!" stop else: if arg 1 is set: if arg 2 is set: if {sc::%player%} is greater than %arg 2%: add arg-2 to {sc::%arg...
  5. MrEnes451

Yardım Skript Yardım

command /pvp: trigger: open chest with 2 rows named "&3PvP &4Arenlar" to player format slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run [execute player command "/pvp join 1"] stop trigger ve bu yazdığın komutta...
  6. MrEnes451

Yardım Skript Yardım

bunu burdan yapmak yerine chestcommand veya deluxmenu plugini ile yapsan daha güzel yaparsın.
  7. MrEnes451

şimdi benim bir sc yani skyblock coin slriptim var ama bir sorunu çözemedim hemen konuya giriyorum şimdi oyuncular birbirlerinede coin göndersindiye böyle bir skript yazdım ama burdaki sıkıntı oyuncu yazdığı sayıdaki coini olmasada gönderebiliyor ve coini - ye düşüyor sonra bende şöyle bişi...
  8. MrEnes451

Skriptim variable de yazdığımı littleboard plugininde göstermek

tamam buldum yaptım yardımın için teşekküerler.
  9. MrEnes451

Skriptim variable de yazdığımı littleboard plugininde göstermek

Skriptim variable de yazdığımı littleboard plugininde göstermek istiyorum ama yapamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim. skriptimdeki variable litte board pluginimdeki kısım şimdiden teşekkürler..