MrToGoV2 kullanıcısının son içeriği

1. MrToGoV2

Oynanislarima ve kanalima bir göz atabilirmisiniz arkadaslarim, nerede yanlis yapiyorum?

Kanalını Önemli Sitelerde Yayınlarsan Kendini Belli Edebilirsin İyi Forumlar .. Umarım Kanalın İlgi Görür :D
  2. MrToGoV2

3Günlük VİP alma skript.

Kısa Ve Kolay on first join: # Oyuncu Sunucuya İlk Girdiğinde execute console command "manuadd %player% vip" wait 3 days execute console command "manuadd %player% default all" send "&6&lBILGI &b3 Günlük Hediye &AVIP &bSona Erdi !"
  3. MrToGoV2

İstek Craftrise Seviye Sistemi Lazım !!

Şey Nasıl Seçicem
  4. MrToGoV2

Çok Teşekkür Ederim İyi Günler
  5. MrToGoV2

Minecraft Skripe Perm Ekleme !!

Skript Üzerinde Gösterirmisin Hata Veriyorda
  6. MrToGoV2

Minecraft Skripe Perm Ekleme !!

on command "/günlüködül": cancel event {%player%.bekleme} is set: difference between {%player%.bekleme} and now is less than a day: message "&3Lobi &8> &cBugün zaten ödülünü almışsın." stop trigger execute console command "eco give %player% 2500"...
  7. MrToGoV2

Minecraft GUI'siz Seviye Skripti Lazım !

Minecraft GUI'siz Seviye Skripti Lazım Yani Craftrisedeki Gibi Ama SkQuery'imde Bug Olup Çalışmadığı İçin GUI'siz Halini İstiyorum Şimdiden Teşekkürler Forum Gamer Ailesi ...
  8. MrToGoV2

Yeniyim Bilmiyorum Tşk
  9. MrToGoV2

Arkadaşlar Başlıklanda Anlıyacağınız Gibi CraftRise'de Bulunan Seviye Sistemi Skripti Lazım Yani Şöyle; SEVIYELER : Kömür 1 Kömür 2 Kömür 3 Demir 1 Demir 2 Demir 3 Kızıltaş 1 Kızıltaş 2 Kızıltaş 3 Altın 1 Altın 2 Altın 3 Elmas 1 Elmas 2 Elmas 3 Şimdilik Bu Kadar Seviye Yeteceğini Düşünüyorum...