mts32 kullanıcısının son içeriği

1. mts32

Oyna.WENTRALCRAFT.net [1.15.2] +35 ONLİNE! (Özel Büyüler Eklendi /MARKET)

server şu an en iyi 1.15.2 server net kısıtlama yok lag yok tertemiz ilgili yöneticilerde cabası düşünmeden gelin oynayın!
  2. mts32

1.14.4 survival sunucu kıtlığı!!! Neden eski sürümler tercih ediliyor?

hala 1.8 1.12 sunucular kaynıyor ortalık neden güncel sunucu açmıyor kimse. survival olarak 1.14.4 sunucu bulmak bu kadar zor olmamalı ya. 1 tane var şu an resmen sadece 1 tane var! onda da kuzenle aynı ip de olduğumuz için oynayamıyoruz. şaka gibi!
  3. mts32

oyna.craftminer.network /1.20.4 Taban / Claim / Klan / Çiftçi / Askeri Rütbeler / +250 Görev / Vote / Özel Cevherler / YAĞMALAMA SEZONU BAŞLADI!

server ı 1.14.4 sürümünee yükseltirseniz gayet oynanabilir durumda. lakin şu an ki tam bir ara sürüm zevkli değil o yüzden.
  4. mts32

oyna.craftminer.network /1.20.4 Taban / Claim / Klan / Çiftçi / Askeri Rütbeler / +250 Görev / Vote / Özel Cevherler / YAĞMALAMA SEZONU BAŞLADI!

keşke en üst sürümde olsa ama değil kandırmayın bari milleti! en üst sürüm olsa oynanır zaten burası
  5. mts32

[YENİ]-VANİLLA 1.14.2 Sunucu Hyrule Legacy Yine Yine Yeniden

discord adresi nedir ve 1.13 ken yaptıklarımız sıfırlandı mı ?
  6. mts32

SonFedai - 15 Dakika Arayla Airdrop Etkinliği, Borular, Şişeye Exp Doldurma ve Daha Fazlası..

birçok 1.12.2 survival oynadım beni en çok etkileyen burası oldu aradığım tüm sistemler var ve zorluk olarakda özellikle başlangıçta bir hayli zorlu maden oranının az olmasıda insanı farm yapmaya zorluyor başarılı buldum umarım iktikrarlı olur ve sürekli bi değlşiklik yapılmadan şu an ki düzenini...
  7. mts32

[BAKIMDA! 1.12.2] LivingNetwork # Vote,SanalPazar,Rank,System,Sandiklar,OtoEvent # HardCore #

geç olsada cevap yazmışsın bende yazayım yeni serverında başarılar malesef ben olmayacağım orada başka bir 1.12.2 buldum belki ilerde tekrar gelirim kolay gelsin
  8. mts32

[BAKIMDA! 1.12.2] LivingNetwork # Vote,SanalPazar,Rank,System,Sandiklar,OtoEvent # HardCore #

kaç gündür hiç sıkıntı olmadı ama bugün arazi yükleniyorda kalıyor hata verip atıyor bug da falanmı kaldım ilgilenirmisin [PelerinliKeL] Yukarıda söylediğim sıkıntıyıda hallettim ama şuanda server da ping sorunu var ve herkes düştü kimse girememiyor şunu söylemeliyimki 1.12.2 olarak zaten...
  9. mts32

Nozarus Tarihi Sunucu [1.12.2]

markete gelicek düzenlemeden kastınız marketin kusura bakmayın başlangıç ya böyle olsa tepkim daha az olurdu ama farmlar para ederkkken ve sp ler ucuzken alanlar varken bu denli bi haksızlık görmedim ben 50 k olan iskelet sp 100 k oluyor farmlarda tam tersi kakao tane 2 iken 0.5 e düşüyor şimdi...
  10. mts32

konu silinebilir

Teşekkürler eklediğiniz için server güzel herkes gelebilir iyi oyunlar
  11. mts32

konu silinebilir

kardeşim ben bundan bahsediyorum. Sat komutu galiba açık arttırma imiş.Şeker kamışını açık arttırma ile kolayca satmamı mı bekliyorsun .2 Gün önce şeker kamışının 5 adetinin satışı 400 dü şimdi sadece alış var onu diyorum../sellhand diyede bir komut yok.
  12. mts32

konu silinebilir

Şikayet / tavsiyeler uzun aradan sonra güzel sunucu buldum dedim ama bugün girdiğimde marketin yenilendiğini gördüm işte bu yüzden kaybediyor yeni sunucular sürekli değişiklik istikrar yok.Daha düne kadar şeker kamışı satışı vardı güzel para kasılabilirdi bende yeni oyuncu olarak ona yatırım...
  13. mts32

play.WordCraftTR.com > Faction - SkyBlock - PvP - EggWars < www.WordCraftTR.Com

skybloğa bayıldım tanıtımda fly ı görememiştim . bence serverdaki en büyük artı fly olması herkesi bekleriz coin sistemide güzel biraz daha geliştirilebilir coinle açılan sandıklar falan ekleneebilir vs.. :) server güzel gelebilirsiniz.