muratcanaykan kullanıcısının son içeriği

1. muratcanaykan

PLAY.SURVNW.COM - 1.16.2 Survival! Klan + Kasalar + Rütbe + BOSS + ClaimFly + Coin + RTP + Takas + Daha Fazlası...

Merhaba sunucumuzda client checker bulunmakta, hile ile girmeniz yasaktır. Eğer client ile girmeyi terk edecekseniz discord üzerinden veya buradan oyun içi adınızı söyleyin uzaklaştırmanızı kaldıralım :)
  2. muratcanaykan

PLAY.SURVNW.COM - 1.16.2 Survival! Klan + Kasalar + Rütbe + BOSS + ClaimFly + Coin + RTP + Takas + Daha Fazlası...

Merhaba yarın ki güncelleme client checker ekleyeceğiz, farklı clientler ile girdiğinizde client adı gözükecek ve hile mi olduğunuzu anlayacağız.
  3. muratcanaykan

Sponsor veya Hosting arıyorum

Discorddan bana ulaşın, en ucuz yerleri sizlere göstereyim domain için MuratcanBrothers#4360
  4. muratcanaykan

Sponsor veya Hosting arıyorum

Bende Keyubu diyorum, bir aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım, gerektiği vakitte gerektiği yerde hemen ilgileniyorlar. Referans olarak bende bırakabilirim :D play.survnw.com 1.16.1
  5. muratcanaykan

Mesajınız için teşekkürler, cidden güzel ve saran bir sürüm yapmış Minecraft :D herkesi bekleriz
  6. muratcanaykan

Evet var, atmak yasak mı bilmiyorum ama inşallah yasak değildir ban yemeyelim :D "z3JKj2t"
  7. muratcanaykan

Sunucu Yetkili Alımı Tasarımı | Bedava!

Emeğin için teşekkürler