Mustafa Yiğit Güler. kullanıcısının son içeriği

1. M

Technic Pack Cracked

Yaa bana şimdi sana bir şey sorcam bunun için minecraftda kayıtımı yazıcaz benim kaydım yok ben kayıtsızdan mine.. yi oynuyom ve mine.. ye kaydolamıom bi türlü şey tichin kaydı başka yerdenmi yapılıo ?
  2. M

(1.3.1)İlk parkur mapim :)

Pekii IM SEXY AND KNOWİT'İ Biliyormusun :D Heykelini Yapabilecekmisin ? :D
  3. M

Heykel Map'ime yeni fikirler arıyorum :)

Ahhahah Atom Fakat Gangman Steyle Güzel Olmamışmı ? :D hahah Harika Olmuş Eline Sağlık :D
  4. M

sizlere bir sürü yeni map

Napak Ölekmi Gardaş ? :D
  5. M

Bak Bana Söz Dedin Takip Edecem Sözünü Beklicem He Bu Arada Atom Facen Varmı ? :D
  6. M

(Söz Diyosun Yani :D :D :D :ninja:
  7. M

hayal edebileceğiniz en güzel lunapark olmuş (ben yapmadım buldum)

İndiremiyorum O Siteden Nasıl İndirecezz :(
  8. M

sizlere bir sürü yeni map

Ya Yürü Ya :D :D Şu Hani Gemili Uçağa Benzer Şeyli Köy Bir Map Hatta İsmi 'AGULİA CİTY' Siz Yalancılar Varya :D
  9. M

Atom bir şey Soracam Artık Bu Eserlerden Sende Sıkılmadınmı ? :D Bart Simpson'u Yaptım İşte Bu Map'ı Yapdın Hatırlamıyorum Ama Bi 25,23 Harika Eserin Var Gibi Valla Hepsi İçin Eline Sağlık Bu Arada Artıık :DGANGMAN STEYLE:D Heykelini Yap Merak Ediyorum :D :D (Yine Tebrikler) :D
  10. M

Gökdelen Şehri

Öyle Diyorsun Ama Ben Sadece 10,11 Tuzak Yaptım Orda Animasyon Çekdiler :D Bide Söyle Bir Şey Var MİNECRFAT FORUM'Da Süper Üyeler Bazen Başkalarının Map'larında Hikaye Yapıp Youtube'ye Koyuyorlar Hem Kimlerin Oynadığı Ve Map Sahibinide Yazıyorlar Başında Ve Sonunda :D
  11. M

Gökdelen Şehri

Yani Harika Olmuş Eline Sağlık Tebrikler Ve He Unutmadan Söyleyeyim Devamını Beklerim Ve Belki Hatta Özel Olan OFFİCAL MİNECRAFT FORUMS'Sitesinin Başkanıyla Konuşursam Orda Özel Animasyon Çekerler Tekrer Tebrikler Eline Sağlık :D
  12. M

Kendi Donut unu yap

Allah Belanızı Versin Canım Çekdi :D
  13. M

İşte benim dev tankım :)))

Pardon Ama Orda *** Dur Ezik Saray Yazıyor Değilmi :D
  14. M

Bir apartman 4. çalışma

Hahahahah Ben Birö Ev Yaptım Youtube'de 300 İzleme Burda Seni Beğenen 4,5 Kişi Var :D