Mustafaliko_ kullanıcısının son içeriği

1. Mustafaliko_

ThunderKingdom Survival server/ 32gb ram /ipeksi kazma / Rpg / GlobalMarket / Tamamen emek.Yeni açıl

Fazla fotoğraf formu doldurmasın diye pek fazla çekmedim. Belki daha sonra forumu güncellerim.Server online .!+1
  2. Mustafaliko_

ThunderKingdom Survival server/ 32gb ram /ipeksi kazma / Rpg / GlobalMarket / Tamamen emek.

Thunder Kingdom; Tarih efsaneleri yazar. Ya efsane ol, yada tarihi yazan sen ol. Diğer hapishanelere göre bu bakımlı ve temiz hapishanede 2. ayın son haftalarındasın.. Burası senin için dışarıdan gözükenden daha konforlu. Bir rivayet vardır. Kralın hiç konuşmadan sadece görevlerini yapan...
  3. Mustafaliko_

ThunderKingdom Survival server/ 32gb ram /ipeksi kazma / Rpg / GlobalMarket / Tamamen emek.Yeni açıl

Thunder Kingdom; Tarih efsaneleri yazar. Ya efsane ol, yada tarihi yazan sen ol. Diğer hapishanelere göre bu bakımlı ve temiz hapishanede 2. ayın son haftalarındasın.. Burası senin için dışarıdan gözükenden daha konforlu. Bir rivayet vardır. Kralın hiç konuşmadan sadece görevlerini yapan...
  4. Mustafaliko_

MODERATÖRLERDEN İLGİ BEKLİYORUM HALA KONUM ONAYLANMADI !!

Serverin çok güzel bence hiç kapatmamalısın böyle serverler lazım türkiyeye
  5. Mustafaliko_

Matrax Craft

Amacımız artık bütün minecraft oyuncuları kolaya kaçmaya başladı. Yok lapistir yok warp hammaddedir. Bikere hammadde nedir ya hammadeyi gider doğadan toplarsın ama artık öyle bi hal aldık ki hammaddeye diamond koyan serverler gördüm biz bunu engellemek istiyoruz. Bunun önüne geçip güzel bir...
  6. Mustafaliko_

Yardım edebilirmisiniz acaba ? Kasma sorunu.

Dediklerinizi yaptım ama işin garip yanı tekkitte büssürü mod var daha çok kasması gerekirken hiç kasmıyor ama normal mc çok kasıyor sorun ne anlamadım hala
  7. Mustafaliko_

Kasma sorunu :(

Neler denedim bi bilsen
  8. Mustafaliko_

gtx660
  9. Mustafaliko_

Meraba arkadaşlar benim bi sorunum var minecraft kasıyo ekrankartımı güncelledim olmadı,Bilgisayarımı fotmatladım yine olmadı,Javaya ram verdim yine olmadı Görev yöneticisinden öncelik verdim yine olmadı,Ndivia ayarlarından yaptım yine olmadı Ayarları en düşüğe aldım yine olmadı Bilgisayarı en...
  10. Mustafaliko_

Yardım edebilirmisiniz acaba ? Kasma sorunu.

Meraba arkadaşlar benim bi sorunum var minecraft kasıyo ekrankartımı güncelledim olmadı,Bilgisayarımı fotmatladım yine olmadı,Javaya ram verdim yine olmadı Görev yöneticisinden öncelik verdim yine olmadı,Ndivia ayarlarından yaptım yine olmadı Ayarları en düşüğe aldım yine olmadı Bilgisayarı en...
  11. Mustafaliko_

Minecraft kasma sorunumu çözermisiniz bilgi içerde

Used memory: 9% (93mb) of 989MB Allocated memory 17% (172MB)
  12. Mustafaliko_

Minecraft kasma sorunumu çözermisiniz bilgi içerde

Öncelikle meraba arkadaşlar benim minecraftım kasmaya başladı pc fotmat attırınca bilgisayarımda hiçbirşey yüklü değildi erkan kartımı falan güncellemelerini istemedim kendim güncelledim sonra herneyse minecraftı en düşük ayarlara aldım yinede bi değişme olmadı chunk ile fps hep aynı chunk 2...