#Myth_Player kullanıcısının son içeriği

1. M

Dağlarla Minecraft - 30 Abone Olduk, Teşekkürler

H.o Sizin İçin Sevimdim :D ..
  2. M

İstek Plugin paketi yapılır

Lucifer Çok Haklı Bana da Yanlışlarımı Görmem Açısından Yardım Etti Çok Başarılı Bir Arkadaşımız ..
  3. M

#Myth_Player Plugin Pack V2.0 Ram Dostu Faction Wars %89 Türkçe Degisik WE VE DAHASI

Teşekkür Ederim Sağol Yanlışlarım v2.1 Çıkınca Düzelcek..
  4. M

#Myth_Player Plugin Pack V2.0 Ram Dostu Faction Wars %89 Türkçe Degisik WE VE DAHASI

Ama Pluginler Çalışıyor Bugün The_Legend İle Konuştum Zamanla Düzeltirsin Bu Seviyene Göre Normal Dedi Daha Yeniyim Beyler :D ..
  5. M

Skininizi Yapıcaksanız Taktikler

Bu Taktikleri Size Steve Skini Uzerinden Vereceğim Eğer Çok Acemiyseniz Burdan Skininizi Yükleyip Yapabilirsiniz Bloklar Ordaki 1 Karedir Stevede Mesela.. Mesela Ben Böyle Cizerek Sayıyorum Ben Birkez Steveyi Öğrenince Steveyi Kendi Sikinime Çevirdim.. Bu Benim Skinimde Olsada Sabit Ölçüler...
  6. M

Modern Mimari Öğretmeye Çalışırkene :P

Sunucuya Katılabilir miyim ? Özelden Hamachi Verirsen..
  7. M

Minecraft 1.7 World Genarator Ve Bulduğum Yenilikler + 1.7 SNAPSHOT'A GİRME VE SERVER KURMA

İnş..Server Kurma Programı Youtube'de Açıklamadaa..
  8. M

Minecraft 1.7 Snapshot nasıl indireceğim ?

Olabilir Bnm Leptop'da Açmıyor..
  9. M

Geliştirilmiş Medieval Kulem :)

Emin Ol Umut Senden Güzel Yapar :D .. 129 Mesajım 44 Beğenim var :S ..
  10. M

Saat Kulesi - Amatörce

Crise Günde En Fazla Her Bir Forumdan 3 Konu Aç Bence Ban Yiyebilirsin..
  11. M

Minecraft 1.7 Snapshot nasıl indireceğim ?

https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-1-7-snapshot-server-kurma-ve-snapshot-1-7-oynama-v%C4%B0deo.141758/ Bu Konuda Videoyu İzle.. Yararım Olduysa 1 Beğeni ..
  12. M

[SNAPSHOT] Minecraft 13w36a

https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-1-7-world-genarator-ve-buldu%C4%9Fum-yenilikler.141559/#post-708567 Bu Konudaki Videoyu İzleyere Yap Birde ..