NationEx kullanıcısının son içeriği

1. NationEx

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Saygısızlığınızın sonu batışınız olabilir mesela? Birisine böyle yaklaşmanız yazık ve kötü! Ben sadece bu servere oynamak için geldim server işlerinide bıraktım? Yani bu kadar saygısızlık olmaz kardeşim 50 60 çekti diye böyle davranıyosan millete demek ki batışın yakın. Ben genede sana şöyle...
  2. NationEx

LovenSurvival.Batihost.Net | Survival Server | 1.8.X | Ticaret | Kazma Sistemi | GününÜrünü | SpawnerParçası | #YENi SEZON!

Sunucuda nedense emek deniyor fakat sadece marketi emek ve nedense server'de buildlere önem verilmemiş. alıntı kullansanız daha güzel bi map cıkartabilirdiniz. plugin paketi ise euxus survival plugin paketi 17x 1.8 plugin paketi olarak geçer. Fazla emek yok serverinizde bir şey diyemem online...
  3. NationEx

NationEX l [Emek Survival] l [Kralına Göre Değil Kafamıza Göre Oynuyoruz] YAKINDA!

Ddos atanlar kendi serverini geliştirmek için atıyorsa hangi host'ta makine aldıysa o makineyi host,bilişim sahibine şöyleyerek kapattırılıcaktır. Ayrıca kendi serveri online çekmiyorsa free plugin paketini editlemiştir. Ve konu tasarımı ve mapları kötüdür. Bu kendi serveri gelişsin diye ddos...
  4. NationEx

LovenSurvival.Batihost.Net | Survival Server | 1.8.X | SUNUCU YENİ AÇILDI! ( YENİ KONU )

-Oyuncular reklam yapıyorsa yetkililerin suçu yoktur. Oyunculara karısamazlar.
  5. NationEx

NationEX l [Emek Survival] l [Kralına Göre Değil Kafamıza Göre Oynuyoruz] YAKINDA!

Sunucumuzda öyle saçma scriptler eklenmicektir kelime oyunu gibi şeyler eklenecektir. Bizim sunucumuz emek ve hard sunucu olacağı için öyle saçma sapan scriptler dahi eklenmiyecektir. Sunucumuzda lag felan olmicak. ve ddos saldırısı yapanlara dava açılıcaktır. Yani başarılı takdir edilen bir...
  6. NationEx

[ULUSLARARASI] EIENIA | Avatar Sunucusu | 1.18.2 | 12 Ağustos 2022

Sunucu gayet başarılı. Fakat konu taşarımını dahada geliştirebilirsin. 10/7
  7. NationEx

Sunucuya süt ineği,altın tavuk gibi script'leri survivali bozuyor. O yüzden öyle script'ler dahi eklenmicek. Kaliteli bir sunucu yapmak için 1 ay plugin paketini düzelticeğiz,yapacağız. Sunucu hard emek olacak. Para kolay kasılmicak. Sunucumuzun discord'unda her gün kurucularla sohbet edilicek...
  8. NationEx

2016 demek iştemiştim neden alay ediyorsun. (7 Yıldır bu oyunu oynuyorum.) Bilgimiz var. Allaha şükür.
  9. NationEx

%100 Vanilla Survival Sunucu

Benimde şöyle Bi fikrim var. Eski minecraft survival sunucusunun emek olduğunu hatırlatmak için server kuruyorum. Ve insanlar o kadar alışmış ki op survival'e normal hayatta kalma oynayamıyor. Ve minecraft'ın eski tadı sona verilmiş galiba eskiden 20 yasındaki adamla oynu oynardım. simdi işe 10...
  10. NationEx

IP: LovenSurvival.Batihost.Net | Survival Sunucu | 1.8 | SanalMarket | Takaslar | | Team | Kasalar | SpawnerParçasi | Kazma | #YENİ SUNUCU AKTİF!

Plugin Paketi Free Plugin Paketinden Alınmış. Maplar Hoşuma Hiç Gitmedi. Konu Taşarımı Rezalet. 10/1 l Fakat Plugin Paketinizin Nerden Alındığına Kadar Biliyorum. Plugin Paketi Free Fakat Güzel Ve Düzgün Paket :)
  11. NationEx

MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Sunucu Biraz Sıkıntılı Gözüküyor Sadece Pluginlere Emek Verilmiş :(