Nickelos kullanıcısının son içeriği

1. Nickelos

Kendi Yaptığım Modern Ev

Merhaba Minecraft Oyuncuları ... Bugün Biraz Canım Sıkıldı Ve Bir Modern ev Yapayım Dedim İşin Aslı Eve Daha Neler Eklemeliyim Sizce Resimleri Ve Map Linki : Map Dosyası : http://www.mediafire.com/download/m7s09joj3h76hi5/Skater%27s+Adventure+Map.rar#39;s_Adventure_Map.rar...
  2. Nickelos

Minecraft Shader Mod Kasma Sorunu (Pcm Çok iyi)

Merhaba Arkadaslar Sizden Bir Konuda Bilgi İstiyorum Konu Başlığındada Belirttiğim Gibi Minecraft'ta Shader Modu Kurunca Bilgisayarım Cok iyi Olmasına Rağmen Kasıyor Ve Bunun Nedenini Bilmiyorum Sadece 'RudoPlays' ShaderPack'ini Kullanabiliyorum Seus larda Beyaz Ekran Oluyor Lütfen Bilen Biri...
  3. Nickelos

< ' Minecraftta Beraber Oynamak İstiyenler ' >

Önerin İçin Teşekkürler
  4. Nickelos

Multiplayer Serverde Kullanılabilir Mod

Evet Arkadaslar Konu baslığındada Görüldüğü Gibi Multiplayer Yani Online Serverde Kullanılabilecek Mod Arıyorum Önerileriniz Varsa Yorum Atın ...
  5. Nickelos

< ' Bukkit Server Kurma Hakkında Yardım İstiyorum ' >

Merhaba Arkadaslar Ben Sizden bir şey İstiyorum Konunın Baslığındada Belirttiğim Gibi Bana Bukkit Server Kurmakla İlgili Birkaç Bilgi Verebilirmisiniz bilgisayarımda Hersey Tam Hicbirsey Eksik Deyil Ram 'inden Ekran Kart' ına Kadar İnternet Hızına Kadar Herseyi Tam Ancak Birkaç Bilgi Verirseniz...
  6. Nickelos

İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

Güzel OLmus Ama Duygulandım Valla :DD
  7. Nickelos

< ' Minecraftta Beraber Oynamak İstiyenler ' >

Selam Arkadaslar Konu Açmamın Sebebi Minecraftta Yanlız Oynamaktan Bıktım Ve Oynamak İstiyen varsa zevkine Veya Multiplayerde Oynuyabiliriz Beraber Oynamak İstiyen Yorum OLarak Yazsın İrtibata Geçerim ...
  8. Nickelos

< ' Minecraft Görüntü Bozukluğu Lütfen Yardım Edin ' >

Evet Orası Güzel :D Ama Görüntü Bozduğu İcin Oyun Oynuyamıyorum ki
  9. Nickelos

Peki Deniycem Önerin İçin Teşekkürlerlowsound önerini denedim ancak hala devam ediyor Başka Önerin Varmı ?
  10. Nickelos

Merhabalar Sayın Forum Üyeleri Bugün Ortaya Çıkan Bir Sorunumu Sizlerle Paylaşmak istedim... Umarım Bana Yardımcı OLabilirsiniz Şimdiden İlgilenenlere Teşekkürler . Sorunum Mİnecraftta Servere girdiğim Zaman 1-2 Dakika Sonra Sürekli Resimdeki Görüntüler Cıkıyor Resmen Oyun Oynuyamıyorum Ve Bir...
  11. Nickelos

Hangi sw IP varmı

Hangi sw IP varmı
  12. Nickelos

Ben Serverde rehber olmak istiyorm bütun gorevlerim bitti ve daha once 3 serverde Rehberlik...

Ben Serverde rehber olmak istiyorm bütun gorevlerim bitti ve daha once 3 serverde Rehberlik yaptım ve yasımda 18 oyun Nickim onyxMC Cevabınızi bekliyorum Simdiden tesekkürler umarım kabul edersiniz