NicqsiZAccent kullanıcısının son içeriği

1. NicqsiZAccent

ForeverNetworK 1.8-1.11 Norm Faction | Özel Rütbe - Boss - Kasa - Pet - Pazar - KöylüTakas - Görevler - OtoEvent - TabelaEnch - [Bana Tıkla ;)]

Öyle bir niyetimiz yok serverimiz açık fakat mapları tam değil konuda zaten sıkça belirttim builder alımının olduğunu. Konu tasarımına gelicek olursak resimlerin hepsini konuyu açarken vardı sonradan bu hale gelmiş benimle alakalı bir durum değil forumda hata bulunmakta.
  2. NicqsiZAccent

ForeverNetworK 1.8-1.11 Norm Faction | Özel Rütbe - Boss - Kasa - Pet - Pazar - KöylüTakas - Görevler - OtoEvent - TabelaEnch - [Bana Tıkla ;)]

IP:Yok (Kalıcı Yasaklanma)NW.batihost.com Website:Yok (Kalıcı Yasaklanma).bati.host Ts3: doa.ekibi.red Sürüm: 1.8-1.11 Slot: 64+ Top. Plugin: 73 Sunucumuzun TAMAMI bize aittir. Alınması veya Çalınması durumunda hakkında.. İşlem başlatılacağını beyan ederim. Kurucu> FaxeTaxi Mert +25 Developer> NicqsizAccent Samet...
  3. NicqsiZAccent

ForeveR Network New Norm Faction | 1.8-1.11 (LOGİN)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ SUNUCU ÖZELLİKLERİMİZ > 5GB Ram < > 64+ Kişilik < > 1.8 ... 1.11 < ALIMLAR > Pluginer, Scripter & Builder Team aranıyor. < > Yonetim alimlarimiz vardir. < > Ts3 veya Discord'dan ulaşınız. < ILETISIM > Teamspeak3: doa.ekibi.red...
  4. NicqsiZAccent

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ SUNUCU ÖZELLİKLERİMİZ > 5GB Ram < > 64+ Kişilik < > 1.8 ... 1.11 < ALIMLAR > Pluginer, Scripter & Builder Team aranıyor. < > Yonetim alimlarimiz vardir. < > Ts3 veya Discord'dan ulaşınız. < ILETISIM > Teamspeak3: doa.ekibi.red...
  5. NicqsiZAccent

6. NicqsiZAccent