Nninjaesa kullanıcısının son içeriği

1. Nninjaesa

Ölmedim, yaşıyorum.!

Ölmedim, yaşıyorum.!
  2. Nninjaesa

Sahte Lobi Skript - HUB

Korkma yaşımız 9 değil herhalde insan anlayamayabilir tabi sen .. neyse olayı ilk bakışta anlamayıp sonra anladım
  3. Nninjaesa

Sahte Lobi Skript - HUB

Anlamadım :/
  4. Nninjaesa

Atom Bombası Skripti

Bu eskiden yayınlandı "sanırsam" ve bukkit'te var bu ama türkçeleştirmişsin saol
  5. Nninjaesa

League of Legends skripti için ekip aranıyor!

> Kule Yok etme Mantığı ; 1. TNT İLE YAPILABİLİR. 2. BELİRLİ BİR ALANI YOK ETME KODU İLE YAPILABİLİR. 3. VURDUKÇA %'LER AZALACAK %0 OLUNCA YOK OLACAK BİRŞEY OLABİLİR.. > Minionlar ; 1.BALÇIK 2.BEBEK ZOMBİ 3. ****** EN İYİSİNDEN KURT İLE ***** > Oyuna Özellik Katmak İçin ; 1. Texture Mi Resoure...
  6. Nninjaesa

Kuleler | Düşmanlarına saldırır seni ve evini korur | Türk yapımı | Survival sunucular için bir ilk

Aslında bu skripti schematic ile uyarlayabilirsek süper olur :)
  7. Nninjaesa

Eyvallah...

Eyvallah...
  8. Nninjaesa

Kuleler | Düşmanlarına saldırır seni ve evini korur | Türk yapımı | Survival sunucular için bir ilk

En iyisi skript LOL sunucusu kurmak... Ayrıca: Süper olmuş ve o tasarım gelirse sen bildigin lol kulesi yaptın :)
  9. Nninjaesa

Kutsal ??

Kutsal ??
  10. Nninjaesa

LOGIN! [hata olabilir %25] LOGI(N)P

:D 2012'den kalmayım ben :D
  11. Nninjaesa

@IRFN Konuyu kapat lütfen :D bunlar bildigin post kasıyor...
  12. Nninjaesa

Saol'da :D ":(" anlamadım ?

Saol'da :D ":(" anlamadım ?
  13. Nninjaesa

Ilk skriptim | Tnt Engellemek

Bence iyi ve kötü :S Eski arkadaşımın hub serverinden kalma; on place of a TNT: cancel the event send "<RED>Tum Sunucularda - TNT - Kullanimi Yasaklanmistir." to player remove all TNT from the player Bence direkt bunu yapsan mantıklı çünkü: Sen tntlere izin verdin o ara biride tnt...
  14. Nninjaesa

Emeğe sayğı bence çok güzel olmuş Skript ile Authme var elimde onun için kullanabilirim serverimde