NOSTANJI kullanıcısının son içeriği

1. NOSTANJI

ThGost Network Alımlar Devam Etmekte

ThGost.aternos.me Pluginer Alımı Devam Etmekte Panel Verilmiyecektir Op Ve Yetki Verilecek +10'Da MVIP+ Çekilişi Ve Event İlk Gelene VIP Yakında Batihost Pluginer Alım Formu: Yaşınız: İsminiz: Nickiniz: Discord nick ve kod: Komut Bilgin % ?:
  2. NOSTANJI

ThGost Pluginer Alımı Devam Etmekte

yaşım 18 istersen dc gel ?
  3. NOSTANJI

ELIPSNETWORK - MİMAR, REHBER, TOPLULUK YÖNETİCİSİ VE TASARIMCISINI ARIYOR!

Adınız:Tunahan Kullanıcı Adınız:NOSTANJI Discord Kullanıcı Adınız:NOSTANJI Türkçe'ye ne kadar hâkimsiniz:EGELİYİM :D Neden sizi seçelim, açıklayın:4 YILDIR MC OYNUYORUM HAKSIZLIKLARI BİLİRİM ADALETLİ DAVRANMAYA ÇALIŞIRIM Daha önce bir yerde görevde bulundunuz mu/bulunuyor...
  4. NOSTANJI

ThGost Pluginer Alımı Devam Etmekte

ThGost.aternos.me Pluginer Alımı Devam Etmekte Panel Verilmiyecektir Op Ve Yetki Verilecek +10'Da MVIP+ Çekilişi Ve Event İlk Gelene VIP Yakında Batihost Pluginer Alım Formu: Yaşınız: İsminiz: Nickiniz: Discord nick ve kod:
  5. NOSTANJI

| xDeep Network & Craft | Başvuru Formu | CV | 2019

Adınız:Tunahan Soyadınız:Bozkuşlu Başvurmak İstediğiniz Oyunlar:Factions,Survivals,Skyblock,Skywars Yaşınız:18 Telefon Numaranız: (Zorunlu Değil) Eğitim Görüyormusunuz?:Hayır Çalışma Saatleriniz: 10:00-21:00
  6. NOSTANJI

Builder Admin Moderator Rehber Alımları Aktif CraftEni

Admin Alım Formu: Yaşınız:18 İsminiz:Tunahan Bozkuşlu Nickiniz:NOSTANJI Discord nick ve kod: NOSTANJI#3487
  7. NOSTANJI

x

#4 İsim :Tunahan Soy İsim :Bozkuşlu Oyun İçi Kullanıcı Adı : NOSTANJI Katılmak İstediğiniz Yetkili Alımı :MODERATOR VEYA REHBER Bilgi Düzeyiniz [TEST EDİLECEK] :Gerektiğinden Fazla Var İletişim Adresleri :[email protected] tekrar başvurdum çünki discord adresi değişmiş
  8. NOSTANJI

x

İsim :Tunahan Soy İsim :Bozkuşlu Oyun İçi Kullanıcı Adı : NOSTANJI Katılmak İstediğiniz Yetkili Alımı :MODERATOR VEYA REHBER Bilgi Düzeyiniz [TEST EDİLECEK] :Gerektiğinden Fazla Var İletişim Adresleri :[email protected] +Yaş: 18