ÖzgürCyhn kullanıcısının son içeriği

1. ÖzgürCyhn

Ininal ve PayByMe Kart Rehberi (Korsana Son !!)

skin karton kutunun açılımı gibi zatendaha önce de skinimi defalarca değiştirmeme rağman bu kez değiştirirken oyun açıkken değiştirdim ondan takılmış olabilir mi? bide ben skinimi değişmiş gibi görüyorum ama başkaları eski skinimi görüyor bu daha da sinir bozucu ben kendi skinimi oyunda yeni...
  2. ÖzgürCyhn

ok ama daha önce olan başka bi skini yükledim oda olmuyo.dennediğim skin png. uzantının png mi olması lazım? şimdiden teşekkürler
  3. ÖzgürCyhn

Merhaba minecraftta skinimi değiştiremiyorum aynı skinde sıkışıp kaldım profile dyorum ordan dosya seçip upload diyorum olmuyo daha önce oluştu kaç kez skin değiştirmiştim ama artık olmuyo yardım
  4. ÖzgürCyhn

PREMİUM HESAPLARA MÜTHİŞ SKİN YAPILIR

Bitirdim seninkini çoktan ama atamadım
  5. ÖzgürCyhn

PREMİUM HESAPLARA MÜTHİŞ SKİN YAPILIR

tamam ama şu sıralar yoğunum server açıyorum o yüzden yarına yetişmez
  6. ÖzgürCyhn

İyi Bir Builder Olduguna İnanıyorsan Yada İyi Bir Builder Arıyorsan Konuya (Builder Team Topluyorum)

Ad: Özgür Soyad: Ceyhan Skype: ozgur.Ceyhan.378 Yaptığı Herhangi Bir Çalışma: builderlik yaptım birçok kez Wg,We hakkında Bilgisi: iyi Oturduğunuz Şehir: İzmir Yaşınız: 13 sayılabilir 12.9 Günde Kaç Saatiniz PC Başında Geçiyor ?: 2-4 Haftada Kaç Saatiniz PC Başında Geçiyor: 10-12 Minecraft...
  7. ÖzgürCyhn

TürkCraft Alım Olucak Dikkat [Bitti]

Ad: Özgür Yaş: 12.5 Plugin Bilgilerin: orta-iyi Skype: ozgur.ceyhan.378 Küfürlü Konuşmayacaksın Değilmi?: tabii ki de küfretmem Adaletli ve Eşit Olucak mısın?: tabiiki evet Hiç Yetkili oldun mu: Birçok kez Bize Birkaç Komut Söyle: WE KOMUTLARI: //set: seçili alanı istenilen blok ile...
  8. ÖzgürCyhn

HUB Servera MOD Alımı başladı !!!

teşekkürler
  9. ÖzgürCyhn

server ip yanlış gözüküyor skypeden atabilirseniz skypem-->> ozgur.ceyhan.378
  10. ÖzgürCyhn

Ben hastaydım oyuna giremedim de,ben alındım mı?
  11. ÖzgürCyhn

SERVER AÇABİLEN ORTAK ARANIR!

e o zaman ne olacak?
  12. ÖzgürCyhn

gereksiz mesaj yazmayın aranızda konuşacaksanız gidin özelde konuşun çöplük değil burası
  13. ÖzgürCyhn

Server türü no-ip olcak ortak olmak isteyen skypedan msj atsın
  14. ÖzgürCyhn

Server açmanın açıkçası para gerektirecek bir iş olduğunu zannetmiyorum ama gerekirse etmeye çalışırım ama parayı paypal ile gönderebilirim. Evet server 1.6.2 olacak. Not: Serverde vip satmayı bilmiyorum,satarsak da %30'unu alırım sadece
  15. ÖzgürCyhn

Merhaba,hamachisiz server açabilen ortak arıyorum,sadece serveri açabilmeniz benim için yeterli,serverin diğer işleriyle ben ilgilenebilirim İletişim için Skype: ozgur.ceyhan.378