okan12k12 kullanıcısının son içeriği

1. okan12k12

[1.16.4] - Oyunzor - Emeklerinizin boşa gitmeyeceği sunucu! - [0 LAG] - [HARD EMEK]

konuyu okudum sunucuyu hard yapan bir şey bulamadım
  2. okan12k12

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

expert sunucu zorunda zoru olucak galiba
  3. okan12k12

[1.16.4] ZOARON - Teknik Sistemli Hayatta Kalma! - Programlanabilir Androidler - Yetenekler - Rütbeler - Gelişmiş Depo - Zindanlar

yorumlarımız silincek ama doğru dedin 4 stack elmas yaptım 2 gün oynayıp bize ban attılar arkadaşları hile dupe yapıyor biz banlanıyoruz böyle güzel sunucu bulursan söyle çöp adminleri olmayan ama
  4. okan12k12

Cladium Network | 1.17 Hayatta Kalma Sunucusu [YAKINDA]

Sunucuda zor değil var olan minecraft mekaniklerini kısıtlanmış sadece elmas kazma eşyalar yapmak için seviye kasmanız gerekiyor amele gibi maden yapmanız lazım
  5. okan12k12

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

discordan banımı açar mısın
  6. okan12k12

amnesiacraft.minecraftoyna.com Türkiyede Tek - Hikayeli Survival Sunucusu - Amnesia Craft - 1.12-1.16.3 - VIP Yok! - Claim Yok! - Köylü Takası - Çanta

dünyada yapılmamış özelikler mi galiba kuyuda ki bir kurbağasın saldırmak için bir yer bulamayıp türkçemin kötü olmasına laf etmen komik
  7. okan12k12

amnesiacraft.minecraftoyna.com Türkiyede Tek - Hikayeli Survival Sunucusu - Amnesia Craft - 1.12-1.16.3 - VIP Yok! - Claim Yok! - Köylü Takası - Çanta

bu sunucuda zevksiz survival sunucularından ayrı kalır bir yanı yok bence ve o tür sunucularda oynamıyorum Silmaril diye bir sunucuda oynıcam açılınca sunucu ön tanıtımlarında bak öyle sunuculara zevksiz survival sunucuları diyorsan ben zevksiz survival sunucularında oynuyorum :)
  8. okan12k12

KrallıkCraft- Yeni nesil mcMMO-Fantasy Survival Sunucusu [Yapım aşamasında]

pay to win mi bu bir kişi gelişip baron olamıyor mu köle yapmak için para mı basmak gerekiyor illaki