okan3358 kullanıcısının son içeriği

1. O

Sistemim Yetermi Yardım

2-3 Kişilik bir vanilla server olacağından problem olacağını sanmıyorum daha önce bu hızda hafif lagla oynadığımızı hatırlıyorum windows server özellikle arkaplanda daha az işlem yapacağı için ram olarak daha rahat olmaz mı? Sunucuyu açacağım bilgisayarla kesinlikle minecrafta girmeyeceğim
  2. O

Sistemim Yetermi Yardım

7 mbs olarak ölçtü sorun olacağını sanmıyorum
  3. O

Sistemim Yetermi Yardım

Eski bir pcye windows server 2008 yüklemeyi düşünüyorum pc intel atom işlemcili ve 1 gb rami var bu sistemle 2-3 kişi vanilla oynayabilirmiyiz? Hexxit oynama şansımız varmı?
  4. O

Kızıltaş yardımı

özelden adresi attım gelebilirsin
  5. O

Yardım

arkadaşlar bitmiş kitabı açabilir miyiz normalde mümkün olmasığını biliyorum ama belki bi yolu vardır diye çünkü çok lazim :(
  6. O

Kızıltaş yardımı

arkadaşlar 5 tane devrem var bu 5 devrenin 4 dü de aktif olunca devrenin çalısmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim not: devrelerin sırası olmamalı
  7. O

yardım konuları için bakabilirsiniz

arkadaşlar uzun zamandır aklımdaydı bir ask fm sayfası açtım burada sorunlarınızı çözmeye çalışacağım gerekirse resimli yanıt da verebilir bilmiyor isem bile sizi bi yere yönlendirebilirim işte link: http://ask.fm/minecraftsor
  8. O

Harita Yapanlar, McEdit Öğrenmek İsteyenler! (Tam 11 Başlık)

lan güvenli internetten resimleri göremiommm
  9. O

AtomTR-VFOR23CM Medieval Mansion

indirme linki atar mısın
  10. O

ortaçağ temalı köy

arkadaşlar bulduğunuz,yaptığınız orta çağ temalı güzel köyler varsa koyar mısınız macera mapında kullanmayı planlıyorum
  11. O

Awesome Medieval House

indirme linki?
  12. O

nasıl oluyor bu

arkadaşlar hypixelin yaptığı maplarda cüce zombiler ve uçan creeperler var bunu nasıl yapıyor? biraz kurcaladım istediği herşeyin spawnerini yapabiliyor peki bunu nasıl yapıyor? açıklayabilecek varsa sölesin minnetar olucam
  13. O

minecraft 1.5

arkadaşlar galiba minecraft 1.5de kumların düşmesi animasyonunda sorun var sizdede oluyormu?
  14. O

kızıltaş yardım

arkadaşlar kızıltaş ve komut bloğundan anlayan kimseler arıyorum bana yardım edicekler hamachi adı banayardım şifre : 123 ip: 25.143.195.230
  15. O

ARKADAŞLAR 1.5 i 1.4.7 e nasıl gecircem ?? :S

http://indir.minecraftturk.com/ buradan minecraft 1.4.7 indir indirdiğin jar dosyasını %appdata% .minecraft bin klasörüne at kopyala ve değiştir de