olcayturk kullanıcısının son içeriği

1. olcayturk

Yardım Bandaj skript canın full bandaj kullanamazsın yardım

maalesef. bunu eklediğim zaman koda bir daha bandaj çalışmıyor.
  2. olcayturk

çalışmıyor. Bandajı kullanıyor effecti veriyor kımıldayınca bandajı bana tekrar veriyor fakat efekti basmış oluyor. sonra bir daha bandajı hiç kullanamıyorum clicked yazıyor. Ben sadece benim yazdığım koda ek olarak haraket edince iptal istiyorum. farklı bir düzenleme istemiyorum
  3. olcayturk

Yani şu an sorunsuz olarak hangi kodu kullanmalıyım pek bir şey anlamadım çünkü çok karıştı şu an da.
  4. olcayturk

yaptığın skript çalışmıyor hata vermiyor. Bandaja sağ tıkladığımda hiçbir tepki almıyor. current inventory kısmını is not olarak yarladım ama yine olmadı
  5. olcayturk

şöyle yeni bi launcherdan farklı bir karakter açtım skript çalışıyor ama asıl karakterimde çalışmıyor
  6. olcayturk

yok çalışmıyor ya bi sıkıntı var. bu konuyu başlatırkenki çalışıyordu mesela onu da deniyorum şu an da o da çalışmıyor çok ilginç ilk defa başıma geliyor. Çalışan şey çalışmamaya başladı.
  7. olcayturk

hiçbir tepki vermiyor fakat hata da gözükmüyor sorunsuz çalışıyor gözüküyor. skript sürümlerini kontrol ettim hiçbir sorun yok. Anlayamadım ne olduğunu.
  8. olcayturk

anlamadığım şu skript çalışmıyor. eski haline getirdim yine çalışmıyor ne olmuş olabilir acaba
  9. olcayturk

hepsini hallettim fakat halen daha haraket edince bandajın iptalini çözemedim. yardımcı olur musun ve rica etsem anlatarak yapar mısın? on right click: if player is holding a paper named "&9Bandaj" with lore "&7Sağlığınızı iyileştirir" and "&7Tek kullanımlık ve kullanımdan" and "&f10&7...
  10. olcayturk

Rica etsem buna ek yaparmısınız

konu fazla
  11. olcayturk

Skript bu. Buna haraket edince bandajı iptal etsin istiyorum ve canın fullken canın zaten full desin. Ek olarak Sürekli kağıda sağ tuş tıklayınca set action kendini tekrarlıyor ve sürekli bandajı basıyor sürekli potion efecti veriyor onu da engelliyebilir miyiz.
  12. olcayturk

maalesef olmadı event'i anlamıyor.
  13. olcayturk

Merhabalar. Bandaj skripti yapıyorum fakat bir türlü oyuncunun canı full olunca bandaj kullanamamasını engelliyemedim. Yani canı full olunca bandaj kullanamayacak. Bunu nasıl yapabilirim.