omeryumlu kullanıcısının son içeriği

1. omeryumlu

Yardım Aternos ChestShop

Birde gMoney var ama oyuncular birbirine para aktaramıyor /money pay İSİM MİKTRAR ama buna yetkin yok diyor nasıl yetki verebilirim
  2. omeryumlu

Yardım Aternos gMoney Yetki verme.

Aternos gMoney Pluginini kurdum economy vb pluginler yüklü an şekilde groupmanger'de ama oyuncular bir birlerine para atamıyorlar , /money pay İsim miktar şeklinde girince yetkin yok hatası veriyor bunu nasıl düzelte bilirim.
  3. omeryumlu

Yardım Aternos ChestShop

dün çok form araştırdım sorunu ney diye 2 ye kadar uyumadım ve buldum bu siteye ait bir formada oysaki oyuna ekonomi plugini eklemem gerekiyormuş teşekkürler konuyu çözüldü olarak nasıl işaretlerim.
  4. omeryumlu

Yardım Aternos ChestShop

merhba eternosta bu sorunu alıyorum Chest Shop Plugininde bu hatayı alıyorum para plugini olarak gMoney kullanıyorum. economy accont from shop owner dosen't exist group manger ile oyuncu drubu oluşturu ChestShop.shop.buy ve sell verdim Oyunuc yetkisinide bir kişi ye verdim ama aldığı sorun bu...
  5. omeryumlu

Yardım Dünya Yedeği Nerede?

merhaba arkadaşlar 1.15.2 sürümlü haritaya 1.16.3 ile girdim dünya yedeklensinmi diye sordu bende vete bastım oyuna girdim dünyanın alakası olmayan bir yerdeyim çık gir yaptım ama benim düz açtığım map değil dağlık taşlıktı o yedeklenen map nereye kaydedilmiştir ?? acil lütfen