Overloarder kullanıcısının son içeriği

1. Overloarder

[TekSurvival] Köylü Takas // İpeksi ile Spawner // //8 GB RAM // Sunucu Baştan Sona Yenilendi!

İp yokki konuda yada öyle biryere koydunuzki 2 dakikadır arıyorum bulamadım .
  2. Overloarder

TÜRKİYENİN TEK VİPSİZ SERVERİ % 100 SURVİVAL EULAYA UYUYORUZ BAŞKA YERDE VİPE EDİTE EZİLME !

Neyse benlik bi durum yok heralde benim orjinal zaten birşeyde anlamadım pek karışık olmuş.
  3. Overloarder

TÜRKİYENİN TEK VİPSİZ SERVERİ % 100 SURVİVAL EULAYA UYUYORUZ BAŞKA YERDE VİPE EDİTE EZİLME !

Eula nedir ben anlamadım biri basitçe anlatabilir mi ?
  4. Overloarder

PlayUltra Survival < 1.7 / Top5 / Timber / Kafa Düşürme / Anti-Hile / İpeksi >

1.7.10 ile girmeye çalıştım görmüyor sunucuyu .
  5. Overloarder

[1.7.X] KaraSurvival / Timber / Görevler / Anti X-R*y / Ipeksi Spawner / Top 5 / İhale /

Server açık değil 1.7.5 sürümü ile giriyorum ayrıca gözükmüyor sunucu .
  6. Overloarder

UcanKofte'nin Hayal Dünyası {BETA}

Arkadaş 100 yıldır akşama diyorsun bari bir şey deme olunca aç test etmeden niye açıyorsunuz anlamıyorum türk işi işte <_< o resminide kaldır tipini görmekten sıkıldım valla .
  7. Overloarder

Server'a anti x ray eklemeyi düşünüyormusun ? eklemezsen herkes elmas set ile gezicek zaten , bu tür bir serverde hiçde hoş olmaz.
  8. Overloarder

Buglar dediğin hangileri ne kadar :lol: bütün map wg korumalıydı okadar serverde plugin falan yokki bug olsun .
  9. Overloarder

Minecraft Java'dan Çıktı mı ?

Launcherde java ile çalışıyor hala, görev yöneticisinden launcher çalışırken ne yazdığına bak istersen :)
  10. Overloarder

SurvivalOyna/Spawner Kırma/SanalMarket/Görevler/Ve en önemlisi Eylence Var.

Server güzel şu an gördüğüm oynanabilir en iyi survival server bu anti x ray var , jobs olmasa tam olur ama oyunda sadece oyuncuların sattığı şeyleri alabiliyoruz ondan faction gibi para kas istedigini al olmuyor sadece oyuncular arası ticaret için bi araç oluyor bakalım oynayalım güzel gibi şu an .
  11. Overloarder

Survival.brolife.net %100 Survival Sunucu.Yeni açıldı Ağır emek ister! Claimde PVP/Jobs Kaldırıldı

Ben zaten böyle bir konu açtım : https://forum.gamer.com.tr/konu/soeyle-bir-sunucu-acilsa-kimler-oynardi.241784/ ama yeteri kadar oynayacak kişi yok açıkcası 10 15 kişide sıkıcı olur isterimki 30 40 kişi ozaman açardım böyle bir sunucu ama claim olması lazım :) okadarda olsun yoksa millet ev...
  12. Overloarder

Survival.brolife.net %100 Survival Sunucu.Yeni açıldı Ağır emek ister! Claimde PVP/Jobs Kaldırıldı

Survival server kavramını öğrenip öyle sunucu açsaydın keşke . 46.20.1.66:1170 buda örnek bir gerçek survival server warp olmaz jobs olmaz sadece topladıgın seyleri satarsın ve öyle kolay para kasılmaz .
  13. Overloarder

Serverin kurucuları 11 ila 13 yaş arasında kendileri söylediler sonra hemen chati sildiler birde :olgun: ayrıca serverde jobs var diyorum nasıl survival bu factionda olur jobs diye ne farkeder diyor adminler yani uzak durun derim bu sunucudan boşuna oynayıp 1 ay sonra kapanıcak serverde emek...
  14. Overloarder

Herobrineli Survival 1.7.2 / 15 GB RAM / İP: play.shadir.com [ Timber MOD Var !]

Çocuk kazana bilirim yazmış ya :lol: zaten serverde açık değil .
  15. Overloarder

Minecraft Hesapları Çalındı !

Benim hesabım çalınmadı valla :olgun: